2017-08-14T20:19:37+02:00 eOstroleka.pl 2 1 3 0%
Ostrołęka,

"Ostrołęka pełna Boga": Wystąpił raper Kolah [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
3
0
Ruszył cykl spotkań pod nazwą "Ostrołęka pełna Boga". Dziś na scenie przy Kupcu wystąpił raper znany w całej Polsce - Mirosław "Kolah" Kolczyk poprzez muzykę dawał świadectwo swojego nawrócenia.

"Ostrołęka pełna Boga" to wydarzenie organizowane przez Generację Plus. Od poniedziałku 14 sierpnia do soboty 19 sierpnia na scenie przy Kupcu będą odbywać się koncerty muzyków chrześcijańskich. W parku miejskim przy fontannie codziennie o godz. 12.00 odbywają się zajęcia dla dzieci, z kolei o 18.00 na scenie przy Kupcu ruszają koncerty. Po każdym koncercie - o godz. 19.30 - wygłaszane jest świadectwo.

Jako pierwszy przed ostrołęcką publicznością wystąpił raper Kolah, czyli Mirosław Kolczyk. Przed laty był on praktycznie na dnie, uzależniony od narkotyków został przestępcą i trafił do więzienia. Bóg wysłuchał jego próśb, dostąpił on łaski nawrócenia i dziś stara się przekazywać swoją wiedzę innym. Podczas dzisiejszego koncertu zaprezentował on swoje najlepsze utwory, mówiące głównie o miłości Boga do człowieka.

Już jutro o godz. 18.00 na scenie przy Kupcu wystąpi zespół Bóg nad Bugiem.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również