2018-06-27T13:15:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Pijacki rajd quadem w środku miasta!

REKLAMA
REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~Gość, 18:46 27-06-2018,   100%
WIDEO ZDJĘCIA AKTUALIZACJA
GROŹNIE WYGLĄDAJĄCY WYPADEK
W MIEJSCOWOŚCI ANTOŃ
odpowiedz   •   oceń :  
Wczoraj około godziny 22:20 dyżurny ostrołęckiej policji otrzymał informację dotyczącą kierowcy quada, który według zgłaszającego  miał szybko jeździć po chodniku w strefie zamieszkania w rejonie ul. Hallera, gdzie mogły znajdować się osoby postronne.

Na miejscu już po chwili byli już policjanci z drogówki który zauważyli pojazd. Mężczyzna jadąc szybko przejechał przez parking znajdujący się w rejonie ostrołęckiej spółdzielni mieszkaniowej i kierował się w kierunku strefy zamieszkania.

Funkcjonariusze zatrzymali wskazany pojazd do kontroli. Jego kierującym okazał się 34 – letni mieszkaniec naszego miasta, było od niego czuć alkohol. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Podczas dalszej kontroli okazało się, że pojazd, którym się poruszał nie posiada tablicy rejestracyjnej, ubezpieczenia oraz nie jest dopuszczony do ruchu, ponieważ nie posiada homologacji.  

Sprawdzenie 34 – latka w policyjnej bazie danych wykazało, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Nieodpowiedzianemu mężczyźnie funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę i w najbliższym czasie będzie odpowiadał za swoje zachowanie przed sądem.
Więcej o: Ostrołęka, quad, policja

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 18:46 27-06-2018,   100%
WIDEO ZDJĘCIA AKTUALIZACJA
GROŹNIE WYGLĄDAJĄCY WYPADEK
W MIEJSCOWOŚCI ANTOŃ
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.