2017-04-21T10:05:16+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Policyjny pościg za pijanym kierowcą vw

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Najpierw autem a później pieszo usiłował uciec od policyjnej kontroli 28-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna został zatrzymany a wówczas wyjaśniło się czemu tak bardzo chciał uniknąć rozmowy z policjantami. 28-latek miał w organizmie ponad 1,2 promila.

Patrolując teren Ostrołęki funkcjonariusze „drogówki” zauważyli wczoraj kierującego vw, który na ulicy Obozowej popełnił wykroczenie i z pasu do skrętu w lewo pojechał na wprost. Policjanci postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli, ten jednak zaczął uciekać.

- Mężczyzna przyspieszył i po kilkudziesięciu metrach skręcił z ul. Obozowej w drogę gruntową prowadzącą pod most. Pojazd po przejechaniu około 200 metrów się zatrzymał, a jego kierujący rozpoczął ucieczkę pieszo. Szybko jednak został zatrzymany i obezwładniony przez funkcjonariuszy. Okazał się nim 28 – letni mieszkaniec naszego powiatu. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. W związku z tym został poddany badaniu trzeźwości. Niestety te badanie nie wypadło dla niego pomyślnie. Alkomat wykazał, że miał w swoim organizmie ponad 1,2,promila alkoholu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy - mówi mł. Asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce

O dalszym losie nieodpowiedzialnego 28-latka zdecyduje wkrótce sąd.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również