2018-05-14T13:10:31+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Poszukiwany sprawca parkingowej kolizji wpadł w ręce policji

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Dzięki informacjom m.in. na naszym portalu funkcjonariuszom policji udało się ustalić i odnaleźć sprawcę parkingowej kolizji, który po uszkodzeniu auta oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał prawa jazdy a w przeszłości był już wielokrotnie karany.

Informacja o zdarzeniu wraz z opisem sytuacji została umieszczona na stronie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, mediach społecznościowych oraz portalach informacyjnych oraz rozgłośniach radiowych.

- Dzięki niej do ostrołęckiej komendy odezwał się świadek, który widząc całe zdarzenie zachował się właściwie i zapamiętał szczegóły, które pozwoliły na identyfikację auta oraz jego kierowcy – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Sprawcą kolizji okazał się 26 – letni ostrołęczanin, który już wcześniej miał konflikt z prawem. Funkcjonariusze również ustalili, że w ogóle nie powinien kierować autem, ponieważ nie ma praw jazdy. Na nieodpowiedzialnego kierowcę  nałożono grzywnę w kwocie 1000 złotych.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.