2017-01-07T09:38:45+01:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Pożar domu przy ulicy Jodłowej [ZDJĘCIA]

fot. eOstrołęka.pl
0
0
0
Wczoraj w nocy przy ulicy Jodłowej w Ostrołęce doszło do pożar. Ogień pojawił się w piętrowym domu jednorodzinnym. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażackie. W trakcie akcji gaśniczej poszkodowana została jedna osoba.

Pożar w domu jednorodzinnym przy ulicy Jodłowej w Ostrołęce zgłoszono około godziny 23:00. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG PSP. Według naszych informacji ogień pojawił się w kuchni a przyczyną pożaru mogła być niewłaściwa eksploatacja urządzeń grzewczych.

Zanim na miejscu pojawiły się zastępy strażackie płomienie gasili sąsiedzi, mieszkańcy okolicznych domów. Szczęśliwie pożar szybko udało się opanować. W trakcie akcji gaśniczej ucierpiała jedna osoba. Mężczyzna próbując ugasić ogień oblał się wodą, a ubrania, które miał na sobie błyskawicznie przymarzły mu do ciała, bowiem temperatura tej nocy spadła do okolic minus 25 stopni Celsjusza. Obecna na miejscu załoga pogotowia udzieliła mężczyźnie niezbędnej pomocy. Po opatrzeniu poszkodowany przewieziony został do szpitala.

Akcja gaśnicza trwała około 45 minut.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również