2017-07-16T12:37:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Pożar w bloku przy ulicy Madalińskiego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
2
Sześć zastępów strażackich gasiło pożar w bloku przy ulicy Madalińskiego w Ostrołęce. Spaleniu uległ balkon oraz okna mieszkania na trzecim piętrze. Do szpitala trafiła starsza kobieta, która podtruła się dymem. Jej syn został został zatrzymany przez policję. To on najprawdopodobniej odpowiedzialny jest za powstały pożar.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 9:00. Do akcji gaśniczej zadysponowano łącznie sześć zastępów strażackich w tym także specjalistyczny wóz z drabiną.

- Pożar wybuchł na balkonie na trzecim piętrze. Ewakuowaliśmy łącznie cztery osoby. Była to kobieta mieszkająca w płonącym mieszkaniu i lokatorzy z lokalu znajdującego się piętro wyżej. Nasze działania polegały na ugaszeniu płonącego balkonu i części mieszkalnej, oddymieniu klatki schodowej oraz mieszkania powyżej. W trwającej ponad godzinę akcji gaśniczej udział brało sześć zastępów strażackich – poinformował nas Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Do szpitala zabrana została starsza kobieta, która podtruła się dymem. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że pożar wzniecił syn właścicielki lokalu. Mężczyzna uciekł w chwilę po tym jak ogień zaczął rozprzestrzeniać się z balkonu na okna i część mieszkania. Został jednak zatrzymany przez policję i trafił do aresztu. Obecnie na miejscu trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności w jakich doszło do pożaru.

Wśród ewakuowanych osób znalazła się także trzyosobowa rodzina z małym dzieckiem.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~sąsiad , 17:07 16-07-2017,   -
W tym mieszkaniu mieszkała patologia pijakow
odpowiedz   •   oceń :  
~Sasiad 2 , 16:24 17-07-2017,   -
Tak
Ale ten problem trwa juz dosyc dlugo. Dopiero teraz zajeli sie naprawde ta sprawa. A to ze wczesniej syn byl agresywny nikt sobie z tego nie robil.
Caly blok mogl wyleciec w powietrze.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~sąsiad , 17:07 16-07-2017,   -
W tym mieszkaniu mieszkała patologia pijakow
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również