2017-03-10T12:47:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Spuścił 200 litrów ze stojącej na bocznicy lokomotywy [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
200 litrów oleju napędowego spuścił ze stojącej na bocznicy lokomotywy 49-letni mieszkaniec Ostrołęki. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Za kradzież paliwa grozi mu kilka lat odsiadki.

Zgłoszenie o kradzieży paliwa z lokomotywy wpłynęło do ostrołęckiej policji w ubiegłą niedzielę kwadrans przed godzina 23:00. Zgłaszający oświadczył, że w zbiorniku lokomotywy brakuje około 200 litrów paliwa. Wstępnie wartość oszacował na kwotę około 900 złotych.

- W sprawę włączyli się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego ostrołęckiej komendy. W wyniku ich działań wczoraj w godzinach popołudniowych zatrzymany został  49 – letni ostrołęczanin, podejrzewany o dokonanie kradzieży. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Po przeszukaniu pomieszczeń gospodarczych należących do podejrzanego policjanci zabezpieczyli osiem plastikowych zbiorników z zawartością około 175 litrów  oleju napędowego i przewód służący do spuszczania paliwa – mówi mł. Asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dziś mężczyzna usłyszał  zarzut kradzieży z włamaniem.  Sprawą dalej zajmują się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również