2017-05-17T11:25:58+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Trwa śledztwo ws. narkotykowego biznesu w powiecie przasnyskim

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce pod nadzorem Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu prowadzi śledztwo w sprawie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości różnego rodzaju środków odurzających i psychotropowych w latach 2016 – 2017.

W toku czynności śledztwa funkcjonariusze Policji zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających i psychotropowych w postaci marihuany, amfetaminy i mefedronu, których łączna waga przekroczyła 1 kilogram, a czarnorynkowa wartość szacowana jest na kwotę około 50.000 złotych.

- Na wniosek Prokuratury Okręgowej  w Ostrołęce  w dniu 12 maja 2017 r. Sąd Rejonowy w Ostrołęce zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy wobec trzech mężczyzn, mieszkańców powiatu przasnyskiego - czytamy w komunikacie ostrołęckiej prokuratury.

Zarzuty przedstawione podejrzanym obejmują nielegalny udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających w celu osiągniecia korzyści majątkowej, zagrożony karami od 2 do 12 lat pozbawiania wolności oraz grzywną, udzielanie środków odurzających i psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, zagrożone karą od  roku do lat 10 pozbawiania wolności, oraz nielegalne posiadania środków odurzających i psychotropowych zagrożone karą od roku do lat 10 pozbawiania wolności.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również