2017-01-24T10:31:22+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Wszczął awanturę, bo nie chcieli mu sprzedać alkoholu

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
1
Około 60-letni mężczyzna wszczął awanturę w jednym ze sklepów na terenie Ostrołęki. Mieszkaniec sąsiedniej gminy wpadł w furię, ponieważ pracownicy sklepu odmówili mu sprzedaży alkoholu.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 21 stycznia około godziny 11:30 w jednym ze sklepów na terenie miasta. Około 60-letni mężczyzna wszczął awanturę z pracownikami, którzy odmówili mu sprzedaży alkoholu.

- Mężczyzna używał słów wulgarnych wobec obsługi i klientów sklepu oraz szarpał się z pracownikiem ochrony. „Awanturnikiem” okazał się mieszkaniec gm. Olszewo -Borki w wieku około 60 lat. Został wobec niego skierowany wniosek do sądu. Na podkreślenie zasługuje właściwa postawa sprzedawczyni, która widząc stan w jakim znajdował się mężczyzna zgodnie z obowiązującymi przepisami odmówiła mu sprzedaży alkoholu. Jeśli jesteśmy świadkami tego rodzaju sytuacji, bądź osobami sprzedającymi powiadamiajmy o tym policję – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Przypominamy, że zgodnie z art. 15 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi jest zakaz sprzedaży i podawania napojów alkoholowych osobom, których zachowanie wskazuje, że mogą znajdować się w stanie nietrzeźwości.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~ja , 12:41 24-01-2017,   -
To dlaczego w sklepie u Leszka ciągle obsługują pijanych
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~ja , 12:41 24-01-2017,   -
To dlaczego w sklepie u Leszka ciągle obsługują pijanych
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również