2016-09-09T18:21:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Zderzenie osobówki z autobusem na 11 Listopada [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Mandatem i punktami karnymi oraz uszkodzeniem swojego auta i miejskiego autobusu przypłacił chwilę nieuwagi 32-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Przez swoją niefrasobliwość doprowadził on do zderzenia z autobusem przewożącym kilkunastu pasażerów.

Do wypadku doszło dziś po godzinie 15:00 przy ulicy 11 Listopada w Ostrołęce. Na parkingu w pobliżu skrzyżowania z ulicą Dobrzańskiego zatrzymał się kierujący osobowym audi mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. 32-latek otworzył drzwi swojego auta, nie upewniając się przedtem czy sąsiednim pasem nie jedzie żadne auto. Niestety w tym momencie przejeżdżał w tym miejscu autobus MZK.

- Mężczyzna po otwarciu drzwi widząc, że obok na pasie ruchu jedzie autobus na szczęście zdążył wskoczyć powrotem do swojego auta.  Autobus uderzył prawą stroną pojazdu w jego drzwi. Na pochwałę zasłużył kierowca autobusu. Dzięki jego  właściwej reakcji żaden z kilkunastu  pasażerów , którzy podróżowali autobusem nie odniósł obrażeń – powiedział nam mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kierujący  obydwoma pojazdami byli trzeźwi, również nie odnieśli żadnych obrażeń. Sprawca kolizji „kierujący” audi został ukarany mandatem karnym i punktami karnymi.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.