2017-04-12T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Oszukany na aukcji przy zakupie roweru stracił 750 zł

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
1
Ostrołęka: 750 złotych stracił na internetowej aukcji mężczyzna, który chciał kupić rower. Całą wylicytowaną sumę wpłacił na konto sprzedającego, jednak wybranych dwóch kółek dotychczas nie otrzymał.

Wczoraj do ostrołęckiej komendy zgłosił się mężczyzna i oświadczył, że został oszukany na aukcji internetowej. Mężczyzna poinformował, że w połowie marca bieżącego roku za pośrednictwem jednego z popularnych portali aukcyjnych kupił rower górski za kwotę 750 złotych. Zgodnie z ustaleniami przelał ustaloną kwotę pieniędzy na wskazane przez sprzedającego konto. Niestety do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego jednośladu, ani zwrotu przelanej gotówki, a kontakt ze sprzedającym się urwał.

- Dokonując tego rodzaju zakupów zawsze stosujmy zasadę ograniczonego zaufania. Zbliża się sezon rowerowy, wiele osób dopiero będzie poszukiwała wymarzonego jednośladu. Pamiętajmy, że przestępcy dostosowują swoje metody działania do aktualnej sytuacji. Dlatego w tym czasie powinniśmy być jeszcze bardziej wyczuleni i ostrożni podczas zakupu naszych „dwóch kółek” - mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~R , 11:20 12-04-2017,   -
I dobrze MU tyle sie pisze ja kupować w internecie 😀😆😁😄😃
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~R , 11:20 12-04-2017,   -
I dobrze MU tyle sie pisze ja kupować w internecie 😀😆😁😄😃
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również