2018-12-27T09:56:22+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 100%
Ostrołęka,

Oto najpiękniejsze kartki bożonarodzeniowe

REKLAMA
REKLAMA
2
0
0
Ponad 260 prac wpłynęło na konkurs na „Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”.  Konkurs po raz drugi organizował Park Wodny „Aquarium” w Ostrołęce.

Komisja konkursowa wybrała najpiękniejsze prace w trzech kategoriach wiekowych.

Lista nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Szkoła podstawowa kl. I-III:
I miejsce – Nadia Trzcińska, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wejdzie (gmina Łyse),
II miejsce – Weronika Załęska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Przystani (gmina Olszewo-Borki),
III miejsce – Julia Mieczkowska, kl. I d, Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce.
Wyróżnienia: szkoła podstawowa kl. I-III:
Kacper Dziczek, kl. I, Szkoła Podstawowa w Gorowowie – Filia w Szczawinie,
Sandra Florek, kl. III, Szkoła Podstawowa w Chudku (gmina Kadzidło).

Szkoła podstawowa  kl. IV- VIII  i  gminazjum:
I miejsce – Julia Stolarczyk, kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Jastrząbce (gmina Baranowo),
II miejsce – Wiktoria Anders, kl. V b, Szkoła Podstawowa w Baranowie,
III miejsce – Maciej Płoski, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce,
Wyróżnienia: szkoła podstawowa  kl. IV- VII i gminazjum:
Milena Jurga, kl. III g, Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
Julia Bacławska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Czarni (gmina Kadzidło),
Maja Kowalczyk, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Krysiakach (gmina Myszyniec),
Roksana Olender, kl. V, Szkoła Podstawowa w Czarni (gmina Kadzidło),
Zuzanna Grzyb, kl. V b, Szkoła Podstawowa w Baranowie.

Szkoła średnia:
I miejsce – Natalia Gawrych, kl. II g, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce,
II miejsce – Adam Gajda, kl. I, Szkoła Przysposabiająca do pracy  (SOSW w Ostrołęce).
Dziękujemy bardzo wszystkim  uczniom,  za pracę,  zaangażowanie  oraz  udział  w konkursie: ,,Na Najpiękniejszą  Kartę Bożonarodzeniową”.   Serdeczne podziękowania kierujemy także  na ręce nauczycieli i wychowawców za inicjowanie, wspieranie w pracy i motywowanie dzieci i młodzieży.
Termin wręczenia nagród przekazany zostanie nagrodzonym uczniom,  rodzicom lub opiekunom telefonicznie.
Lista szkól biorących udział w konkursie:
Szkoła Podstawowa im. Księdza J. Twardowskiego w Chudku (gmina Kadzidło),
Szkoła Podstawowa w Czarni (gmina Kadzidło),
Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie (gmina Kadzidło),
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie – Filia w Szczawinie (gmina Goworowo),
Szkoła Podstawowa w Jastrząbce (gmina Baranowo),
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Krysiakach (gmina Myszyniec),
Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim (gmina Lelis),
Publiczne Gimnazjum w Łysych,
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim (gmina Olszewo-Borki),
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi (gmina Olszewo-Borki),
Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego w Olszewie-Borkach,
Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszynach (gmina Myszyniec),
Szkoła Podstawowa w Ołdakach (gmina Rzekuń),
Szkoła Podstawowa w Przystani (gmina Olszewo-Borki),
Szkoła Podstawowa w Rydzewie (gmina Miastkowo),
Szkoła Podstawowa w Wejdzie (gmina Zalas),
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kopcia w Zawadach (gmina Baranowo),
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce,
Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce,
Szkoła przysposabiająca do pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce,
II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.