2018-01-03T13:57:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 100%
Ostrołęka,

Pierwszy ostrołęczanin urodzony w 2018 roku to Gabryś Bełdycki [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
2
0
1
Najlepszy komentarz
~A, 16:30 03-01-2018,   -
Gratulacje Michas :-/
odpowiedz   •   oceń :  
30 minut po północy 1 stycznia 2018 roku przyszedł na świat pierwszy ostrołęczanin. Rodzice, państwo Bełdyccy, nadali mu imię Gabryś. Dziś tata chłopca „zarejestrował” go w Urzędzie Stanu Cywilnego.

- Nowy Rok zaczęliśmy ciekawie. Najważniejsze jest zdrowie dziecka. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i cieszymy się z tego – mówi tata Gabrysia, Michał Bełdycki.

Rodzice dziecka otrzymali dziś od władz miasta upominek w postaci kocyka dla noworodka. Podobny podarunek – różowy lub niebieski kocyk – otrzyma także każde nowo narodzone i „zarejestrowane” w ostrołęckim USC dziecko.

- W Ostrołęce urodzeń przybywa i to w sposób zauważalny. Wygląda to na dobrą tendencję, bowiem mamy też widoczną przewagę urodzin nad zgonami – mówił Janusz Kotowski, prezydent Ostrołęki – Chcielibyśmy w sposób symboliczny wyrazić radość z przychodzenia na świat nowych obywateli i przekazać drobny upominek w postaci kocyka z emblematami miasta. Będziemy starali się obdarowywać każde nowe dzieciątko dobranymi kolorystycznie miękkimi i przyjemnymi  kocykami – dodał prezydent Kotowski.

Rodzicom małego Gabrysia gratulujemy pociechy i życzymy samych pogodnych chwil oraz wszystkiego dobrego.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~A, 16:30 03-01-2018,   -
Gratulacje Michas :-/
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również