2017-04-13T11:31:53+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Pijani opiekowali się dziećmi. Dwie policyjne interwencje w jeden wieczór

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Dwukrotnie w ciągu jednej doby policjanci z Ostrołęki interweniowali do pijanych rodziców „opiekujących się” dziećmi. Do zdarzeń doszło na terenie miasta i powiatu u dwóch różnych rodzin.

Pierwsza sytuacja miała miejsce na terenie naszego powiatu około godziny 23:15. Policjanci mając podejrzenie sprawowania niewłaściwej opieki nad dzieckiem przeprowadzili interwencję.

- Interweniujący patrol na miejscu zastał około 40 – letnia kobietę oraz jej kilkunastomiesięczne dziecko. Od kobiety czuć było wyraźnie alkohol. W związku z tym została ona poddana badaniu trzeźwości, które wykazało w jej  organizmie prawie 2,2 promila alkoholu. Dzieckiem zaopiekowali się członkowie rodziny. Druga sytuacja miała miejsce około północy w jednym z bloków na terenie Ostrołęki. Policjanci z wydziału patrolowego, którzy pojechali na miejsce interwencji zastali około 35 – letnią kobietę,  7 lat starszego od niej mężczyznę oraz 5 letnie dziecko. Zarówno od mężczyzny, jak i kobiety wyczuwalny był alkohol.  Ponadto osoby miały problemu z utrzymaniem równowagi. Przeprowadzony test trzeźwość wykazał w organizmie mężczyzny 2,3, a kobiety 2,8 promila alkoholu. Dziecko zostało pod opieką rodziny. Dokumentacja na temat zaistniałych sytuacji zostanie przekazana także  do Sądu Rodzinnego – informuje mł. Asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również