2019-02-22T11:12:12+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Pijany kierowca zatrzymany przez kobietę

REKLAMA
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Niezwykłą odwagą wykazała się mieszkanka powiatu ostrołęckiego, która sama zatrzymała pijanego kierowcę, wyrwała ze stacyjki kluczyki od auta a następnie wezwała policję.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Piątkowizna (gmina Łyse). Mężczyznę, który zataczając się wsiadał za kierownicę toyoty zauważyła przypadkowa kobieta.

- Mieszkanka powiatu ostrołęckiego wykazała się niezwykłą odwagą i charakterem. Odebrała kluczyki nietrzeźwemu mężczyźnie, który zamierzał kierować samochodem osobowym marki Toyota. O swoich podejrzeniach względem tego mężczyzny powiadomiła policję, po czym czekała wraz z dzieckiem na przyjazd patrolu w swoim samochodzie – mówi aspirant Krzysztof Kolator, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Okazało się, że 64-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego rzeczywiście znajduje się w stanie nietrzeźwości. Policyjny alkomat pokazał aż 1,45 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, jest to aż 3 promile! Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a za swoje bezmyślne zachowanie odpowie on przed sądem.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.