2018-06-19T11:00:21+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Policja poszukuje sprawcy kradzieży tego roweru

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Ostrołęccy policjanci z zespołu do spraw wykroczeń i postępowań administracyjnych prowadzą czynności dotyczące kradzieży roweru ROMET. Jednoślad został skradziony z jednej z posesji przy ul. Srebrnej w Ostrołęce między 15 a 17 czerwca bieżącego roku, był koloru czarnego, z niebieskimi wstawkami na ramie.

iodełko było koloru czarnego z zielono-niebiesko-białymi smugami. Jednoślad nie posiadał zamontowanych błotników. Wartość skradzionego przedmiotu została wyceniona na kwotę 400 złotych.

Osoby, które posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami zespołu do spraw wykroczeń i postępowań administracyjnych ostrołęckiej komendy pod numerem telefonu tel. (29) 760-14-84, lub 997.

- Po raz kolejny apelujemy o właściwe zabezpieczanie jednośladów. Rower powinien być przypięty za pomocą blokady, nawet kiedy pozostawiamy go tylko na chwilę np. podczas wejścia do sklepu. Właśnie ta chwila jest najczęściej wykorzystywana przez złodziei - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.
Więcej o: policja, rower, kradzież

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.