2018-04-11T09:47:44+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Policja potwierdza: Mężczyzna wyłowiony wczoraj z Narwi to 57-letni mieszkaniec Ostrołęki [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Wczoraj w Narwi znaleziono zwłoki mężczyzny. Na ciało pływające na powierzchni natrafił przypadkowy wędkarz. Dziś policji udało się ustalić tożsamość denata – to 57-letni mieszkaniec Ostrołęki, który w sobotni wieczór skoczył z tzw „nowego” mostu.

O zwłokach pływających w Narwi w odległości około 1 kilometra od mostu kolejowego informowaliśmy wczoraj jako pierwsi. Ciało starszego mężczyzny odnalazł przypadkowy wędkarz i o wszystkim poinformował policję. Pierwsze podejrzenia wskazywały, że może być to poszukiwany od soboty drugi z mężczyzn, który skoczył do rzeki z mostu im. Madalińskiego w Ostrołęce. Pierwszy z nich po krótkiej chwili o własnych siłach wydostał się z wody, drugi natomiast zaginął.

Niemal natychmiast rozpoczęła się zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza, w której udział brali m.in. funkcjonariusze policji, straż pożarna, ekipy płetwonurków z Makowa Mazowieckiego i Legionowa, straż rybacka i wolontariusze z Grupy Ratowniczej Nadzieja. Akcja trwała do wtorkowego popołudnia, kiedy to na Narwi w odległości około 1 kilometra od mostu kolejowego znaleziono pływające w rzece ciało.

- Wczoraj zakończyły się trwające od soboty poszukiwania mężczyzny, który wraz z innym mężczyzną skoczył z mostu do rzeki Narew. Jeden z nich zdołał wydostać się z wody o własnych siłach, okazał się nim 28 – letni ostrołęczanin, natomiast wczoraj około godziny 16:30 kilka kilometrów od mostu w kierunku Warszawy odnaleziono ciało drugiego z  mężczyzn, którym okazał się być 57 – letni również mieszkaniec naszego miasta. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego – informuje aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.