2017-05-30T19:10:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Policjant po służbie poszedł do galerii na zakupy a zatrzymał złodzieja

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
1
Bardzo krótko pewien 30-latek cieszył się ze swojego łupu jakim były ukradzione w jednym ze sklepów markowe buty. Złodziejaszek wpadł w chwilę po kradzieży. Został zatrzymany przez policjanta po służbie, który poszedł do galerii zrobić zakupy.

Całe zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek po południu. Funkcjonariusz z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku będąc w czasie wolnym od służby w jednej z płockich galerii handlowych zauważył, że ze sklepu obuwniczego wybiega jakiś mężczyzna. Policjant od razu wiedział, że coś jest nie w porządku. Dlatego natychmiast zareagował i ruszył za mężczyzną w pościg. Po krótkiej chwili zatrzymał uciekiniera. Jak się szybko okazało zatrzymany w sklepie ukradł buty o wartości 370 zł. Sprawca to 30-letni mieszkaniec Płocka.

Po zatrzymaniu mężczyzny funkcjonariusz wezwał na miejsce patrol policji będący w służbie, który przejął 30-latka. Skradzione buty w stanie nienaruszonym zostały zwrócone do sklepu. Teraz mężczyzna odpowie za kradzież przed sądem.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 11:48 31-05-2017,   -
brawo! :-)
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 11:48 31-05-2017,   -
brawo! :-)
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również