2018-09-13T10:29:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Policyjna akcja "Prędkość". Ukarano siedmiu kierowców

REKLAMA
REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~Ja, 14:00 13-09-2018,   -
Śmiech na sali A nie poprawa bezpieczeństwa liczą się statystki na pensję przecież trzeba zarobić
odpowiedz   •   oceń :  
Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. To efekt wczorajszych działań "Prędkość", prowadzonych przez ostrołęcką policję. Łącznie ukarano siedmiu kierowców.

- Działania te przede wszystkim miały wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na drogach naszego miasta i powiatu. Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest ściśle związana z przestrzeganiem przez kierujących obowiązujących limitów prędkości, gdyż wykroczenie to generuje najwięcej groźnych w skutkach wypadków drogowych - wyjaśnia asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Podczas działań policjanci skontrolowali 53 pojazdy, odnotowano 7 przekroczeń dopuszczalnej prędkości. Za przekroczenie w obszarze zabudowanym prędkości o ponad 50 km/h mieszkaniec naszego powiatu stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

- Pamiętajmy, że bezpieczna prędkość to prędkość dostosowana do warunków panujących na drodze, apelujemy o rozwagę oraz stosowanie się do przepisów duchu drogowego - dodaje asp. Żerański.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Ja, 14:00 13-09-2018,   -
Śmiech na sali A nie poprawa bezpieczeństwa liczą się statystki na pensję przecież trzeba zarobić
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.