2017-12-23T10:36:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Pomóż Szymonowi stanąć na nogi

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Jutro w parafii pw. św. Wojciecha odbędzie się zbiórka funduszy na operację małego parafianina Szymona Wołynka. W ramach tej zbiórki dzieci będą sprzedawały ręcznie wykonane ozdoby choinkowe.

Dzieci z klasy 5. szkoły podstawowej będą też rozdawały kartki z danymi fundacji, na którą można przekazać 1% podatku lub darowiznę. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 11.30.

Ostrołęczanin Szymon Wołynek urodził się w 2014 roku z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, wodogłowiem, niedowładem kończyn dolnych oraz innymi chorobami. Diagnozy lekarskie są jednak obiecujące – zdaniem lekarzy Szymon ma szansę na poruszanie się o własnych siłach w wieku ok. 10 lat. Aby mógł to osiągnąć musi być na co dzień rehabilitowany oraz czekają go kosztowne operacje ortopedyczne.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wołynek, 6310 pomagacie Państwo Szymonowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. Więcej informacji na stronie Fundacji Avalon.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.