2018-04-26T17:54:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Potrącenie młodego rowerzysty na ulicy Traugutta w Ostrołęce [AKTUALIZACJA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Ulica Traugutta w Ostrołęce jest obecnie zablokowana. Na jednym z przejść dla pieszych doszło do wypadku. Młody rowerzysta przejeżdżający przez ulicę potrącony został przed dwa pojazdy.

Do wypadku doszło w godzinach popołudniowych. Obecnie ulica Traugutta, stanowiąca miejski odcinek drogi krajowej nr 61 jest obecnie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy uliczkami osiedlowymi. Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.

Jak wynika z naszych wstępnych i niepotwierdzonych jeszcze ustaleń, w wyniku wypadku poszkodowany został nastolatek jadący rowerem. Próbował on, najprawdopodobniej na czerwonym świetle, przejechać przez przejście dla pieszych. Potrącony został przez dwa pojazdy.

- Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala. Obecnie na miejscu trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności w jakich doszło do wypadku. Ulica Traugutta jest obecnie całkowicie zablokowana. Ruch aut przekierowany został na wyznaczone objazdy – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

AKTUALIZACJA:

Kilkanaście minut po godzinie 19:00 ulica Traugutta została odblokowana.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.