2018-01-31T11:42:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 3 0%
Powiat ostrołecki,

Poważny wypadek pod Baranowem. Jedna osoba w stanie ciężkim [AKTUALIZACJA, FOTO]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
3
0
Dwie kobiety podróżujące toyotą trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło dziś rano w pobliżu miejscowości Orzołek. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, jedna z uczestniczek jest w ciężkim stanie.

Do wypadku doszło w środę, 31 stycznia około godziny 8:00 rano. Drogi w regionie były bardzo śliskie po nocnych przymrozkach. Kierująca toyotą kobieta jadąc w kierunku Baranowa najprawdopodobniej wpadła w poślizg i zjechała na pobocze a następnie dachowała.

- W toyocie podróżowały dwie kobiety w wieku 18 i 37 lat. Obecnie nie wiadomo jeszcze, która z nich prowadziła auto. Obie panie trafiły do szpitala. Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego prowadzą czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności w jakich doszło do zdarzenia – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że za kierownicą toyoty siedziała starsza z kobiet. Ona także doznała najpoważniejszych obrażeń.

Po nocnych opadach deszczu i przymrozkach drogi w regionie są bardzo śliskie. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i zdjęcie nogi z gazu.

AKTUALIZACJA:

- Według wstępnych ustaleń kierująca toyotą 37 – letnia mieszkanka naszego powiatu jadąc od miejscowości Bakuła w kierunku Baranowa na łuku drogi w lewo straciła panowanie nad samochodem, zjechała na pobocze, a następnie na pole, gdzie dachowała. W pojeździe znajdowała się również 17 – letnia pasażerka, również mieszkanka naszego powiatu. Obydwie kobiety zostały zabrane do szpitala – informuje asp. Żerański.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.