2017-10-16T10:43:43+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Powiat ostrołecki,

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA
0
1
0
W czwartek, 12 października odbyły się powiatowe uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Życzenia nauczycielom i pracownikom oświaty z tej okazji złożyli starosta Stanisław Kubeł, wicestarosta Krzysztof Parzychowski a także dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce, Michał Giers.

Podczas uroczystości zaproszeni goście i samorządowcy mówili o niełatwej dziś misji wychowania młodego człowieka, ale dającej z pewnością wiele satysfakcji. Dziękowali za włożony trud, który owocuje sukcesami zarówno samych uczniów, jak i powiatowych placówek.

W ślad za słowami uznania, poszły przyrzynane przez zarząd Powiatu nagrody. Otrzymali je z rąk starostów dyrektorzy szkół: Janusz Obrębski z ZSP w Baranowie, Teresa Choromańska  z ZSP w Czerwinie, Janusz Frydryk z ZSP w Goworowie, Ewa Dobkowska – Duszak  z ZSP w Kadzidle, Urszula Laska z ZS w Lelisie, Dariusz Ptak z ZSP w Łysych, Sławomir Świtaj z ZSP w Myszyńcu, Halina Tyl z ZSP w Troszynie, Barbara Bączek z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszyńcu, Beata Laskowska  z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwinie oraz Dorota Tyborowska, nauczycielka, która zastępuje dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie.

Uroczystość poprowadziły panie Ewa Dobkowska-Duszak, dyrektor ZSP w Kadzidle oraz Barbara Bączek, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszyńcu. Oprócz życzeń i gratulacji był tort,  a także część artystyczna na wesoło, przygotowana przez KGW "Chudkozionki" z Chudka.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.