2017-10-26T09:20:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Poznaj uczestników Modowej Przygody w Bursztynowej i zagłosuj

REKLAMA

Siedmiu panów wzięło udział w akcji „Modowa Przygoda” w Galerii Bursztynowej. Uczestnicy zaprezentowali podczas sesji zdjęciowej kolekcje na jesień i zimę. Jak wypadli? Do 29 października br. można na facebookowym profilu centrum handlowego oddać głos na swojego faworyta.

W ramach akcji „Modowa Przygoda” siedmiu panów stanęło przed obiektywem fotografa Adama Wołosza. Podczas sesji zdjęciowej uczestnicy zaprezentowali kolekcje na jesień i zimę 2017/18. Stylizacje dla panów przygotowała Agata Bałdyga, właścicielka marki Doradca Stylu.

Trwa ostatni etap akcji, czyli głosowanie na uczestników. Na stronie internetowej centrum handlowego można obejrzeć zdjęcia oraz wideo z sesji zdjęciowej, a następnie na Facebooku Galerii Bursztynowej  oddać głos na swojego faworyta poprzez polubienie jego zdjęcia konkursowego.  Głosowanie trwa do 29 października br.

Dwóch zwycięzców, w kategoriach do lat 16 i powyżej 16 lat, otrzyma nagrodę główną - 500 zł na zakupy u partnerów akcji.

Partnerzy akcji: 4F, Diverse, Douglas, Elisabeth Exclusive Butique, Wojas, Salon For You, Top Secret, Big Star, Lee Wrangler.

 

Artykuł sponsorowany.