2019-02-08T12:23:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Premiera zbioru felietonów Anny Wołosz zatytułowanego „Wszerzecz” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. www.ostroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się oficjalna premiera książki zatytułowanej „Wszerzecz” autorstwa Anny Wołosz, dziennikarki lokalnej gazety. Publikacja to zbiór felietonów, w których autorka porusza tematy związane z Ostrołęką, lokalną kulturą, kuchnią, swoich podroży, zwierzętach i pasjach.

Książka wydana została dzięki finansowemu wsparciu samorządu miasta i Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki. Zbiór felietonów otrzymał oryginalny tytuł " Wszerzecz", od nazwy małej wsi obok Śniadowa. Autorka porusza w tekstach tematykę związaną z Ostrołęką, lokalną kulturą, kuchnią, pisze o swoich podróżach, zwierzętach, pasji do astrofizyki i science fiction.

Oficjalna prezentacja a zarazem premiera książki odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Dodatkową atrakcją, przygotowaną przez Annę Wołosz były pyszne kruche ciasteczka podane na bieżniku ze 100-letniego lnu.

Książkę "Wszerzecz" wydano w ramach dotacji przyznanej w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury i sztuki w 2018 roku.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.