2018-06-27T11:08:15+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Przedszkolny rajd rowerowy do Kamianki [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
0
0
0
Grupa przedszkolaków z Krainy Misiów wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcami uczestniczyli w rajdzie rowerowym. Dzieci dzielnie pokonały liczącą kilkanaście kilometrów trasę do Kamianki, gdzie czekało na wszystkich ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

W rodzinnym rajdzie rowerowym udział wzięło kilkanaście osób – dzieci i rodziców z Przedszkola Miejskiego nr 17. Rajd po malowniczych terenach Kurpiowszczyzny stał się już swego rodzaju tradycją w grupie sześciolatków. Rowerowe wycieczki organizowane na zakończenie roku szkolnego za każdym razem okazywały się strzałem w dziesiątkę – dzieci wraz z rodzicami i paniami wychowawczyniami mogły spędzić wspólnie czas na łonie natury i we wspólnym gronie delektować się pięknymi krajobrazami.

W takim samym, sielskim nastroju upłynął tegoroczny rajd, który odbył się w piątek 22 czerwca. Tym razem trasa wycieczki była już znacznie dłuższa. Młodzi cykliści mieli do pokonania dystansy ponad 20 kilometrów w obie strony. Na miejscu, nad Narwią w Kamiance, dzieci odstawiły rowery, posiliły się pieczonymi kiełbaskami z ogniska, a następnie po chwili odpoczynku, zwiedzały najbliższą okolicę szukając ciekawych okazów przyrody lub grały w piłkę. Najbardziej wytrwałe przedszkolaki wracały do domów na rowerach, czym zasłużyły sobie na wielką pochwałę, tym bardziej, że niesforny wiatr skutecznie utrudniał jazdę i to w obie strony.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z rodzinnego rajdu rowerowego.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również