2017-03-20T12:37:14+01:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Polska,

Rembertów: Śmiertelne potrącenie na pasach. Kim był mężczyzna, który tragicznie zginął?

fot. policja.waw.pl
0
0
1
Śmiertelny wypadek w Rembertowie na drodze krajowej nr 7. W piątek 17 marca po godz. 19.00 kierujący fordem mondeo nie zdołał wyhamować i potrącił pieszego przechodzącego przez prawidłowo oznakowane przejście dla pieszych. Policja wciąż nie ustaliła danych śmiertelnie potrąconego mężczyzny.

Policjanci z Piaseczna ponownie apelują do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Niestety kolejny już raz informujemy o śmiertelnym wypadku , gdzie ofiarą był pieszy przechodzący przez prawidłowo oznakowane przejście dla pieszych. Świadków piątkowego wypadku na drodze krajowej numer „7” w Rembertowie, prosimy o pilny kontakt z policją . Nadal nie znana jest też tożsamość mężczyzny, który zmarł mimo podjętej próby reanimacji.

Było po godzinie 19.00, gdy kierujący fordem mondeo jadąc w kierunku Warszawy nie zdołał wyhamować i potrącił pieszego przechodzącego przez prawidłowo oznakowane  przejście dla pieszych. Mimo podjętej próby reanimacji mężczyzna zmarł. 51- letni kierowca mondeo był trzeźwy.

Do dnia dzisiejszego nie znana jest tożsamość ofiary. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu szczegółów tego wypadku, a także mogących pomóc w ustaleniu tożsamości zmarłego mężczyzny o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.

Funkcjonariusze ponownie apelują do wszystkich kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejeżdżania lub przechodzenia przez przejścia dla pieszych.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Artur , 14:22 21-03-2017,   -
Rodzine poszkodowanego prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs2103rb@popk.pl
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Artur , 14:22 21-03-2017,   -
Rodzine poszkodowanego prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs2103rb@popk.pl
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również