2015-12-29T10:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 100%
Powiat ostrołecki,

Rolnik spod Ostrołęki znalazł miłość w telewizji

REKLAMA
fot. kadr z programu Rolnik szuka żony TVP
2
0
3
Najlepszy komentarz
~Etna , 11:26 29-12-2015,   -
Rolnik szuka żony, biega jak szalony
będę jego żoną, będę rolnikową :)
odpowiedz   •   oceń :  
Druga edycja programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony" cieszyła się dużą popularnością. Jednym z jej bohaterów był Robert Filochowski z Milewa Wielkiego. Gospodarz z gminy Troszyn jest jednym ze szczęśliwców, którzy dzięki udziale w programie znalazł swoją miłość.

Idea programu "Rolnik szuka żony" jest prosta - bierze w nim udział kilku mężczyzn, którzy na codzień zajmują się gospodarstwem rolnym i do tej pory nie mieli okazji spotkać swojej wymarzonej kobiety. W zerowym odcinku przedstawione są sylwetki ósemki kandydatów, a zainteresowane panie proszone są o przysłanie listów do wybranego rolnika. Pięciu rolników-singli z największą liczbą listów kwalifikuje się do kolejnych odcinków. Wtedy wybierają oni kilka kandydatek, z którymi umawiają się na spotkanie. Ostateczny wybór odbywa się w ostatnim etapie, podczas którego potencjalne żony rolników składają wizytę w gospodarstwie bohatera programu.

W drugiej edycji show "Rolnik szuka żony" wziął udział Robert Filochowski z Milewa Wielkiego w gminie Troszyn. Rolnik spod Ostrołęki miał szczęście, ponieważ na jego drodze stanęła 31-letnia Agnieszka, absolwentka technikum rolniczego z województwa łódzkiego. Między Robertem i Agnieszką zaiskrzyło, obecnie są szczęśliwą parą. W odcinku specjalnym, wyemitowanym 26 grudnia, pojawiły się także wypowiedzi znajomych Roberta oraz osób związanych z powiatem ostrołęckim.

- Gdyby wcześniej wziął udział w czymś takim to pewnie już miałby dwójkę dzieci. W jego wieku to już na to czas - podsumował Ryszard Gocłowski, wójt gminy Czerwin.

Filochowski na łamach "Rewii" wyznał, że ma już upatrzony pierścionek zaręczynowy. - Zrobiłem pierwszy krok do zaręczyn - powiedział. Wszystko wskazuje więc na to, że poszukiwania żony przez rolnika spod Ostrołęki zakończą się szczęśliwie. Robert dzięki programowi zdobył nie tylko swoją wybrankę, ale i ogromną popularność - szacuje się, że finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" oglądało prawie 5,5 miliona telewidzów.

Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" zobaczyć można TUTAJ.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Etna , 11:26 29-12-2015,   -
Rolnik szuka żony, biega jak szalony
będę jego żoną, będę rolnikową :)
odpowiedz   •   oceń :  
~za , 13:18 29-12-2015,   -
Chłopie nie ośmieszaj się, przecież miałeś FALANDYZACJĘ - już nie pamiętasz. "Chcę, ale nie mogę",  cały czas słuchać było. Teraz mogą, w końcu zrobić porządek. Co portki drżą Panie Lechu, wstyd mi za Pana, a ja tak wierzyłam, że jest pan w porządku, ale do czasu. Teraz Pan to potwierdził, że Pan wszystko mógł naginać, ale nie oni .
Bo Panów Kaczyńskich Pan znienawidził bo byli i jest mądrzejszy od Pana. Pan dużo mówi ale mało co dobrego wychodziło dla przeciętnych POLAKÓW ale innych razem z Mietkiem to tak i owszem.......
Gdyby Wałęsa w porę szczerze wyznał, że zanim został bohaterem, zdarzyło mu się załamać, jego legenda zapewne by nie ucierpiała, pewnie nawet zyskałaby. Ale byłemu prezydentowi zabrakło odwagi, wolał brnąć w krętactwa, które przecież prędzej czy później zostaną przygwożdżone
odpowiedz   •   oceń :  
~XXX , 17:29 29-12-2015,   -
Czemu głos zabiera Wójt Gminy Czerwin? Przecież Robert pochodzi z gminy Troszyn.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również