2016-04-29T15:10:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 4 100%
Ostrołęka,

Rozdanie świadectw maturalnych w ostrołęckich szkołach [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
4
0
1
Najlepszy komentarz
~x , 16:05 02-05-2016,   -
matura to dopiero będzie a to są świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej ;)
odpowiedz   •   oceń :  
Ponad 1000 absolwentów ostrołęckich szkół średnich odebrało dziś świadectwa maturalne. W każdej z placówek funkcjonujących na terenie miasta odbyły się dziś uroczyste apele i akademie z okazji zakończenia roku szkolnego.

Uroczyste rozdanie świadectw maturalnych tegorocznym maturzystom odbyło dziś w I i II Liceum Ogólnokształcącym oraz w Zespołach Szkół Zawodowych nr 1, 2, 3 i 4. Specjalnie na tę okazję uczniowie młodszych klas oraz absolwenci przygotowali wyjątkowe akademie, dyrektorzy szkół nagrodzili najzdolniejszych uczniów oraz laureatów ogólnopolskich olimpiad i konkursów.

Życzenia i gratulacje maturzystom składali przedstawiciele samorządu – prezydent Janusz Kotowski, wiceprezydenci – Paweł Stańczyk i Grzegorz Płocha, dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Ostrołęki, przedstawiciele Rad Rodziców oraz kadry pedagogiczne każdej ze szkół.

Już za kilka dni, po długim majowym weekendzie pierwszy z najważniejszych w życiu dzisiejszych absolwentów egzaminów. Teraz mają chwilę na złapanie oddechu i ostatnie powtórki przed maturami. Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy udanego wypoczynku i powodzenia na egzaminach!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z rozdania świadectw maturalnych we wszystkich ostrołęckich szkołach średnich. W galerii zamieszczonej w artykule znajdują się zdjęcia z następujących szkół I LO, II LO, ZSZ NR 1, 2, 3, 4.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~x , 16:05 02-05-2016,   -
matura to dopiero będzie a to są świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej ;)
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również