2017-10-05T13:41:49+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

Rusza konkurs ekologiczny „Drugie życie śmieci”

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
2
Najlepszy komentarz
~Piotr , 20:07 05-10-2017,   -
Drugie życie śmieci dał Antek P jak go złapali że wywala w lesie. Nie ładnie panie dyrektorku takie rzeczy ukrywać.
odpowiedz   •   oceń :  
W ramach edukacji ekologicznej Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przygotowało konkurs skierowany do uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych funkcjonujących na terenie Ostrołęki. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Do wygrania m.in. laptop, tablet czy aparat fotograficzny.

Konkurs organizowany jest pod hasłem „Drugie życie śmieci”. Jego celem jest propagowanie i pogłębianie wiedzy na temat ekologii i troski o środowisko naturalne, kształtowanie kreatywnego myślenia w aspekcie ochrony środowiska, promowanie idei powtórnego wykorzystania odpadów oraz rozwój umiejętności plastycznych.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych funkcjonujących na terenie Ostrołęki. Zadaniem uczestników jest wykonanie dowolną techniką plastyczną przestrzennej pracy z wykorzystaniem odpadów. Liczy się wyobraźnia, ciekawy pomysł i styl wykonania. Termin  składania prac upływa 31 października. Autorzy najlepszych prac wyłonieni przez komisję konkursową otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

I nagroda – laptop
II i III nagroda – tablet
IV nagroda – aparat fotograficzny

Ogłoszenie wyników odbędzie się 14 listopada o godzinie 12:00 w siedzibie organizatora przy ulicy Berka Joselewicza 1. Ze zgłoszonych do konkursu prac przygotowana zostanie wystawa.

Szczegółowy regulamin konkursu pobrać można ze strony internetowej organizatora – Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego lub po kliknięciu w link pod artykułem.

REGULAMIN KONKURSU "DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI"  (2,03 MB)

Wszelkich dodatkowych informacji, związanych z Konkursem, udziela Urszula Godlewska Z-ca Kierownika Wydziału Gospodarki Odpadami, mailowo:  godlewska.urszula@otbs.com.pl, telefonicznie po nr tel. 29 765-05-21, bądź osobiście w siedzibie Ostrołęckie TBS Sp. z o.o. 07-410 Ostrołęka, ul. B. Joselewicza 1, pok. nr 5.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Piotr , 20:07 05-10-2017,   -
Drugie życie śmieci dał Antek P jak go złapali że wywala w lesie. Nie ładnie panie dyrektorku takie rzeczy ukrywać.
odpowiedz   •   oceń :  
~Do piotr , 20:10 05-10-2017,   -
Potem Antek pokazuje jak z kołem energopap śmieci zbiera. A sam śmieciarz nr 1 do lasu wywoził. Z wędkarskim pozdrowieniem koledzy z pzw
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.