Powiat ostrołecki, 15 lutego 2017, 12:23

Rusza XV edycja konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

0
0
0
Wystartowała kolejna, XV edycja ogólnopolskiego konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Celem konkursu jest promowanie zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Organizatorem konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Powiatowa Inspekcja Pracy oraz inne instytucje, organizacje i instytuty naukowo-badawcze działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych oraz producenci maszyn i urządzeń rolniczych.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS. Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym.
Rolnicy zainteresowani udziałem w Konkursie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny wraz z Regulaminem konkursu w placówkach terenowych Kasy oraz na stronie internetowej www.krus.gov.pl.
Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć do najbliższej Placówki Terenowej KRUS w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2017 r.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również