2017-07-18T11:42:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 4 100%
Ostrołęka,

Są nowi dyrektorzy w ostrołęckich szkołach

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
4
0
1
Rozstrzygnięta została część z ośmiu konkursów na dyrektorów ostrołęckich szkół i przedszkoli. Dwóch szefów zostało bez zmian, dwóch pokieruje nowymi szkołami chociaż w tych samych lokalizacjach, dwie placówki będą miały nowych dyrektorów. Dwa konkursy dyrektorskie nie zostały jeszcze rozstrzygnięte.

Komisja konkursowa rozstrzygnęła 6 z 8 ogłoszonych konkursów na stanowiska dyrektorów szkół i przedszkoli dla których organem prowadzącym jest samorząd Ostrołęki.

W przypadku dwóch przedszkoli miejskich – 16 (Kraina Odkrywców) i 9 (Bajkowa Kraina) dyrektorzy pozostają bez zmian. Placówkami pokierują odpowiednio Alina Lenkiewicz (PM 16) i Bożena Kalicka (PM 9).

W przypadku dwóch placówek – Szkoły Podstawowej nr 5 i Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 dyrektorzy są „nowi”, choć nie do końca. Szkoły te zmieniają lokalizacje - „piątka” przenosi się do budynków, które dotychczas zajmowało Gimnazjum nr 1 pod wodzą Jolanty Gawarkiewicz, zaś „trójka” przejmuje budynki po Gimnazjum nr 2, którym kierowała Marzena Borkowska. Obie panie wygrały konkursy na stanowiska dyrektorów nowych szkół, które od 1 września funkcjonowały będą w zarządzanych przez nie „starych” budynkach.

Nowi dyrektorzy od 1 września pracować będą w Przedszkolu Miejskim nr 17 „Kraina Misiów” - Agnieszka Kowalska (wcześniej pełniąca funkcję wicedyrektor placówki) oraz w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica – Alinę Chorążewicz zastąpi Beata Kowalczyk, wcześniej dyrektor „piątki”.

Dwa konkursy – w ZSZ nr 2 i w SP nr 10 nie zostały dotychczas rozstrzygnięte.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Ja , 11:50 18-07-2017,   -
Zapytajcie w urzędzie miasta co z mostem? Przetarg dawno rozstrzygniety i co dalej?
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Ja , 11:50 18-07-2017,   -
Zapytajcie w urzędzie miasta co z mostem? Przetarg dawno rozstrzygniety i co dalej?
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również