2018-05-15T13:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Sala zabaw Morska Kraina zaprasza maluchy w każdym wieku

0
0
Moc atrakcji czeka na dzieci w nowo otwartej sali zabaw Morska Kraina. Maluchy mogą wyhasać się w małpim gaju, basenie z piłeczkami, zjeżdżalniach czy z zabawkami edukacyjnymi. Na dzieci czeka także pyszna wata cukrowa.

Morska Kraina znajduje się na I piętrze Hali Targowej Feniks. Nowa bawialnia sąsiaduje z pizzerią New York i Bistro Do Syta. Sala wyróżnia się na tle innych tego typu obiektów w regionie niezwykle atrakcyjnym i uwielbianym przez dzieci tzw. małpim gajem oraz strefą gier.

Z atrakcji w Morskiej Krainie skorzystać mogą dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Obiekt wyposażony został w zabawki zarówno dla najmłodszych jak i nieco już starszych dzieci. W ofercie jest m.in. basen z piłeczkami, mega klocki, zjeżdżalnie, zabawki edukacyjne, ruchowe i wiele innych równie ciekawych atrakcji.

Wyczerpane szaleństwami w małpim gaju dzieci będą posilić się w restauracji Bistro Do Syta, która w swoim menu oferuje m.in. gofry, ciasto, napoje, soki a także watę cukrową. Również rodzice rozbrykanych maluchów będą mogli odetchnąć przy kawie, herbacie czy pysznym cieście domowej roboty.

Zobacz również