2017-10-22T22:21:44+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Polska,

Senior pod kołami pociągu

REKLAMA
0
0
0
O dużym szczęściu może mówić 72-letni mężczyzna, który wczoraj znalazł się pomiędzy kołami przejeżdżającego pociągu. Po wszystkim wstał i poszedł do domu. W miejscu zamieszkania znaleźli go włoszczowscy policjanci i przekazali pod opiekę służbom medycznym.

Wczoraj przed godziną 21:00 do włoszczowskich policjantów dotarła informacja, że w miejscowości Żelisławice pociąg potrącił człowieka. Na miejscu maszynista pociągu osobowego oświadczył policjantom, że gdy jechał zauważył, jak na jego torze pomiędzy szynami leży człowiek. Maszynista zaczął hamować, lecz skład pociągu zatrzymał się dopiero kilkaset metrów dalej. Na miejscu pojawiły się służy ratunkowe.

Policjanci wspólnie ze strażakami dokładnie sprawdzili rejon, gdzie miał leżeć człowiek, lecz nikogo nie znaleźli. Pomiędzy szynami odnaleźli jedynie miejsce, gdzie znajdowała się niewielka ilość krwi.

Dalsze działania policjantów doprowadziły do ustalenia personaliów osoby, która faktycznie leżała na torach. Funkcjonariusze zastali poszkodowanego w miejscu zamieszkania. 72-latek posiadał obrażenia m.in. głowy oraz otarcia naskórka. Mężczyzna w rozmowie z policjantami przyznał, że przechodząc przez tory, potknął się i przewrócił. Gdy nie mógł wstać, a widział nadjeżdżający pociąg położył się pomiędzy szynami. Później poszedł do domu. 72-latek, który w organizmie miał 2 promile alkoholu trafił pod opiekę służb medycznych.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również