2009-05-31T22:09:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Ostrołęka,

Sensacyjny Dzień dziecka dla bliźniaków Kaczyńskich z Ostrołęki

REKLAMA
Oto nowi bracia Kaczyńscy - bliźniaki Jakub (5 l.) i Aleksander (5 l.)! Spędzą Dzień Dziecka z prezydentem RP fot. Tomasz Ozdoba
Ostrołęka ma swoich bliźniaków Kaczyńskich, którzy spędzą dzień 1 czerwca z Lechem Aleksandrem Kaczyńskim. W Ostrołęce mieszka pochodząca z Dylewa rodzina Kaczyńskich. Państwu Arkadiuszowi i Renacie Kaczyńskim 5 lat temu urodzili się wspaniali bliźniacy, którzy otrzymali imiona Jakub i Aleksander. W tym roku na dzień dziecka chłopcy ze swoimi rodzicami zostali zaproszeni przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego na obchody Dnia Dziecka.

Po bliźniaków i ich rodziców przyjechał w niedziele (31 maja) samochód z kancelarii Prezydenta, który zabrał całą rodzinę do Warszawy, a jutro małych bliźniaków Kaczyńskich z Ostrołęki czeka podróż prezydenckim samolotem na Pomorze, gdzie razem z Prezydentem Kaczyńskim będą podróżowali zabytkową ciuchcią.

Z historycznych przekazów wiadomo że Dylewo założyli Kaczyńscy i kto wie być może w przyszłości z Dylewa właśnie i Ostrołęki będzie pochodził przyszły prezydent i premier Polski.