2017-01-23T12:57:08+01:00 eOstroleka.pl 2 1 3 0%
Ostrołęka,

Siedmiu piratów drogowych straciło „prawko” w miniony weekend

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
3
0
Aż siedem praw jazdy zatrzymali w miniony weekend ostrołęccy policjanci. To efekt zakrojonych na szeroką skalę działań mających na celu poskromienie kierujących ze zbyt „ciężką” nogą.

W miniony weekend policjanci z Ostrołęki zatrzymali sześciu piratów drogowych, którzy poruszając się po drogach w regionie dwu- lub nawet trzykrotnie przekraczali dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość.

- W ciągu minionego weekendu 6 tego rodzaju kierującym zatrzymano prawo jazdy, połowa zatrzymanych uprawnień należała do kobiet. Jedne prawo jazdy zostało zatrzymane kierującemu, który spowodował zdarzenie drogowe w miejscowości Grodzisk Duży w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala. Przypominamy, że w takich warunkach pogodowych jakie mamy obecnie jazda nawet z dozwolonymi znakami drogowymi prędkościami nie zapewnia nam bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, a nasza brawura i brak wyobraźni może mieć tragiczne skutki dla innych zupełnie niewinnych uczestników ruchu drogowego – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komedy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również