2012-01-11T23:53:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
,

Skwierzyna - Przytoczna: Wypadek, dwie osoby nie żyją

fot. podlaska.policja.gov.pl
3
Śmiertelny wypadek między Skwierzyną a Przytoczną (pow. międzyrzecki) na drodze krajowej nr 24.

Po godz. 21 doszło tam do czołowego zderzenia opla kadetta i mercedesa sprintera. W wyniku wypadku śmierć poniosły dwie osoby jadące oplem, a trzecia osoba podróżująca tym autem została ranna.

Policja ustala szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~KIEROWCA TIRA , 16:19 12-01-2012,   -
Wiem jedno stałem przez tych wrostków co zrobili ten wypadek. Powiem krutko wiele widziałe ale takiej masakry jeszcze nie widziałem pozatym, zauważyłem jedno ze rodzina i najblisi lamentowali niesamowice jedna osoba nawet krzyczała ze ktos tam nie udzielił pomocy a ja z tego co widziałem to tym z kadeta nie było jak udzielic pomocy bo z samochodu została puszka konserw. jestem ciekawy kto tak naprawde kierował bo stego co wiem jechało tam 3 osoby
odpowiedz   •   oceń :  
~pmi , 13:20 13-01-2012,   -
To wielka tragedia, ale też wielka tragedia jak się czyta wypowiedz KIEROWCY TIRA- skoro ma pan prawo jazdy, to chyba jakąś tam szkołę pan skończył...TRAGEDIA!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~klaudia , 20:53 13-01-2012,   -
niestety nie widzialam tej masakry która się stała mam kolegów z miejscowości z której pochodzili ci chłopacy . byli naprawde bardzo młodzi . Chcieli sie tylko przejechać a teraz najblizsi cierpia . kierowco tira a ty byś nie lamentował jak niedaj boże kiedyś tobie by ktos odszedł w takiej tragedi ? bardzo przykro ... .wyrazy wspolczucia dla rodziny .
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~KIEROWCA TIRA , 16:19 12-01-2012,   -
Wiem jedno stałem przez tych wrostków co zrobili ten wypadek. Powiem krutko wiele widziałe ale takiej masakry jeszcze nie widziałem pozatym, zauważyłem jedno ze rodzina i najblisi lamentowali niesamowice jedna osoba nawet krzyczała ze ktos tam nie udzielił pomocy a ja z tego co widziałem to tym z ka...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również