2017-08-02T21:06:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Region,

Śmiertelny wypadek między Ostrołęką a Łomżą. DK-61 całkowicie zablokowana [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. mylomza.pl
REKLAMA
1
0
0
Tragedia w Rydzewie na DK-61 między Ostrołęką a Łomżą. W wyniku poważnego wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca auta dostawczego. Droga na styku województw mazowieckiego i podlaskiego jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 19:00 w miejscowości Rydzewo. Jako jedni z pierwszych informację o zdarzeniu podali reporterzy portalu mylomza.pl. Według ich nieoficjalnych ustaleń, kierujący dostawczym autem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z ciężarówką wiozącą przyczepę na dłużycę.

Niestety w wyniku wypadku kierowca dostawczego auta poniósł śmierć na miejscu. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku.

Droga krajowa relacji Warszawa Augustów jest całkowicie zablokowana na odcinku między Łomżą a Ostrołęką. Ruch odbywa się wyznaczonymi przez policję objazdami. Nie wiadomo, kiedy „krajówka” będzie ponownie przejezdna.

Obszerną fotorelację z miejsca wypadku znaleźć można na portalu www.mylomza.pl , któremu serdecznie dziękujemy za użyczenie zdjęć.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również