Powiat ostrołecki, 17 maja 2017, 10:58

Śmiertelny wypadek na DK-53. Jest oficjalny komunikat policji [ZDJĘCIA]

fot. eOstrołęka.pl
0
0
1
Wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Szwendrowy Most na drodze krajowej nr 53 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia czterech aut śmierć na miejscu poniósł młody kierowca hondy. Do szpitala trafiła kierująca fiatem kobieta.

Zgłoszenie o wypadku drogowym wpłynęło na stanowiska kierowania ostrołęckich policjantów kilkanaście minut po godzinie 15:00. Według osoby zgłaszającej wypadek miał miejsce na trasie K- 53 w miejscowości Szwendrowy Most. Natychmiast skierowane zostały na miejsce zdarzenia służby ratunkowe oraz policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego, w tym funkcjonariusze na motocyklach.

- Według wstępnych ustaleń kierujący hondą 26 – letni mieszkaniec naszego powiatu jadąc od strony Ostrołęki w kierunku Kadzidła chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem jadącym przed nim, który z powodu zatoru zaczął hamować, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fiatem, którym kierowała 31 - letnia mieszkanka województwa warmińsko - mazurskiego. W wyniku zderzenia hondy i fiata uszkodzone zostały także dwa inne pojazdy marki kia i vw. Niestety w wypadku 26 – letni kierujący hondą poniósł śmierć na miejscu, a kierująca z fiatem 31 – latka z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez około trzy godziny, dlatego policjanci wyznaczyli objazdy i prowadzili ręczną regulację ruchem. Dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia prowadzą pod nadzorem Prokuratury funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 11:14 17-05-2017,   -
Szkoda chłopaka :(
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 11:14 17-05-2017,   -
Szkoda chłopaka :(
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również