2016-12-31T16:38:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 3 100%
Region,

Śmiertelny wypadek w Trękusku

3
0
2
Tragiczny wypadek w Trękusku k. Olsztyna. Autobus rejsowy zderzył się z audi, w wyniku czego śmierć na miejscu poniósł 34-letni mężczyzna kierujący autem osobowym. Droga krajowa nr 53 Ostrołęka - Olsztyn jest zablokowana w obu kierunkach.

Do wypadku doszło około godziny 14.30. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn autobus rejsowy relacji Elbląg - Białystok zderzył się z autem marki audi.

- Śmierć na miejscu poniósł 34-letni kierujący audi, czworo pasażerów autobusu zostało rannych i potrzebowało pomocy medycznej.  Droga jest zablokowana i trudno powiedzieć ile potrwają te utrudnienia w ruchu - poinformował w rozmowie z naszym serwisem sierż. szt. Rafał Jackowski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Pasażerka tego autobusu , 21:58 31-12-2016,   -
Bardzo dziękuję strażakom za udostępnienie swoich pojazdów na ogrzanie się w nich. Serdeczne podziękowanie dla kierowcy autobusu z Ostrołęki który mnie i inną osobę zabrał z miejsca wypadku. Każdy na swoją rękę organizował powrót z przewoźnikiem nie można było nawiązać kontaktu. Jestem trochę potłuczona ale szczęśliwa ze powróciłam do Ostrołęki.
odpowiedz   •   oceń :  
~Stary dynksiarz , 18:28 01-01-2017,   -
Denaturat jest mocny.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Pasażerka tego autobusu , 21:58 31-12-2016,   -
Bardzo dziękuję strażakom za udostępnienie swoich pojazdów na ogrzanie się w nich. Serdeczne podziękowanie dla kierowcy autobusu z Ostrołęki który mnie i inną osobę zabrał z miejsca wypadku. Każdy na swoją rękę organizował powrót z przewoźnikiem nie można było nawiązać kontaktu. Jestem trochę potłuc...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również