2018-06-13T17:03:27+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Smutny finał gehenny w Dębnikach. Tomasz B. miał podpalić dom

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Od dwunastu lat miał znęcać się fizycznie i psychicznie nad żoną i dziećmi, Na początku czerwca miał doprowadzić do pożaru domu, w którym mieszkała jego rodzina. Rodzinny koszmar w Dębnikach (gm. Zbójna, ok. 30 km od Ostrołęki) mógł zakończyć się tragicznie.

- Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo w toku którego Tomaszowi B. przedstawiono zarzuty popełnienia przestępstw z art. 207§ 1 kk oraz z art. 163§ 1 pkt 1 kk. Z dotychczasowych ustaleń śledztwa wynika, iż Tomasz B. umyślnie sprowadził zdarzenie zagrażające życiu i zdrowiu wielu osób oraz mieniu w wielkich rozmiarach w postaci pożaru w domu mieszkalnym w miejscowości Dębniki, gmina Zbójna, wskutek czego zniszczeniu uległa znaczna część domu oraz jego wyposażenie. Nadto ustalono, iż Tomasz B. od roku 2006 znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami swojej rodziny, w tym małoletnimi dziećmi - czytamy w komunikacie łomżyńskiej prokuratury.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec Tomasz B. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.