2016-01-24T10:53:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Powiat ostrołecki,

Sobota pod znakiem pożarów. Do akcji gaśniczych wyjeżdżało 14 zastępów strażackich

REKLAMA
W sobotnie akcja gaśnicze zaangażowanych było łącznie 14 zastępów strażackich, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
1
0
Czterokrotnie w ciągu minionej doby wyjeżdżali do różnego rodzaju pożarów ostrołęccy strażacy. Zgłoszenia dotyczyły płonących kotłowni, poddasza i samochodu. Akcje gaśnicze prowadziło łącznie 14 zastępów strażackich.

Pierwszy z pożarów zgłoszono około godziny 13:40 w miejscowości Dąbek (gmina Troszyn). W jednym z domów zapaliła się kotłownia w murowanej piwnicy. Do udziału w akcji gaśniczej zadysponowano trzy zastępy strażackie z Ostrołęki, Troszyna i Dzbenina.

Kolejne ze zgłoszeń pochodziło z miejscowości Jemieliste (gmina Goworowo). Pożar wybuchł na poddaszu budynku mieszkalnego. Akcję gaśniczą prowadziło łącznie 5 zastępów - JRG PSP Ostrołęka oraz 4 zastępy OSP (Goworowo, Kunin, Pasieki i Ponikiew Mała).

Około godziny 21:30 przy ulicy Poległych w Myszyńcu płonęła kotłownia w budynku sklepu ogrodniczego. Na miejsce zadysponowano 5 jednostek: JRG PSP Ostrołęka oraz 4 zastępy OSP Myszyniec i Wydmusy.

W tym samym czasie w miejscowości Nasiadki (gmina Lelis) zgłoszono pożar samochodu osobowego. Z ogniem walczył jeden zastęp OSP Lelis.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.