2012-02-02T19:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 9 66.7%
,

Sosnowiec: Magda nie żyje. Matka dziecka zatrzymana

REKLAMA
fot. slaska.policja.gov.pl
REKLAMA
6
3
74
Najlepszy komentarz
~... Boże , 23:31 02-02-2012,   -
Ta matka myślała że to bd cicha sprawana napewno nie pomyslala ze to urosnie to takiej skali.. to jest jej glupota...
odpowiedz   •   oceń :  
W czwartek wieczorem TVP Info podała, że półroczna Magda nie żyje. Informację o śmierci dziewczynki przekazał policji Krzysztof Rutkowski.

Zwłoki dziewczynki miały znajdować się pod drzewem przy Czarnej Przemszy, w okolicy Huty Buczek. Znaleziono tam pakunek, jednak nie było w nim ciała dziecka, a jedynie jego kurtka. Matka Magdy przyznała się, że córka poniosła śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku. Jak powiedział Krzysztof Rutkowski, dziecko miało wypaść matce z rąk i uderzyć w próg. Będąc w szoku, Katarzyna W. włożyła dziecko do wózka i zawiozła nad rzekę. Kobieta ukryła zwłoki córeczki w miejscu, które w czwartek wskazała Rutkowskiemu.

W nocy czynności prowadzili tam policja i prokurator. Katarzyna W. została zatrzymana przez funkcjonariuszy ale nie przesłuchano jej jeszcze formalnie, bo nie pozwala na to stan kobiety. Ma się to odbyć w piątek. Śledczy chcą także przesłuchać ojca dziecka i Rutkowskiego. Rano wznowiono poszukiwania zwłok Madzi.

Co zaskakujące - bo zazwyczaj takich materiałów nie ujawnia się na tym etapie dochodzenia, albo w ogóle - do mediów wypłynęło nagranie, na którym matka dziewczynki rozmawia z Krzysztofem Rutkowskim; szlochając opowiada w jakich okolicznościach zginęła jej córka.

Według Rutkowskiego ojciec dziecka miał nie wiedzieć o tragedii. W środę poddał się badaniu wariografem. Jak powiedział Rutkowski, rezultat badania był "nieodbiegający od normy, a więc jest wynikiem pozytywnym dla Bartka". Matka nie zgodziła się na badanie.

We wtorek 24 stycznia tuż po godz. 18 dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił dyżurnego sosnowieckiej komendy policji o młodej kobiecie, która na ul. Legionów straciła przytomność. Z relacji 22-letniej sosnowiczanki wynikało, że najprawdopodobniej została napadnięta, a gdy się ocknęła, stwierdziła zniknięcie z wózka jej 6-miesięcznej córki Magdaleny. Natychmiast na miejsce skierowano wszystkie dostępne siły. Oprócz sosnowieckich policjantów, do zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań włączyli się zabezpieczający imprezę sportową mundurowi z katowickiego oddziału prewencji. Przeczesano rozległy teren wokół miejsca zdarzenia, pobliski park oraz blokowiska. Przesłuchani zostali rodzice dziecka. W sprawę zaangażował się również Krzysztof Rutkowski.

W minioną niedzielę, we wszystkich sosnowieckich kościołach, księża apelowali o modlitwę i pomoc w poszukiwaniach półrocznej Magdy. Zaginięciem dziewczynki interesowała się cała Polska.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym


[źródło: TVP Info / TVN24 / slaska.policja.gov.pl / eOstrołęka.pl]

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~... Boże , 23:31 02-02-2012,   -
Ta matka myślała że to bd cicha sprawana napewno nie pomyslala ze to urosnie to takiej skali.. to jest jej glupota...
odpowiedz   •   oceń :  
~renata , 23:31 02-02-2012,   -
Masakra-co z matka z niej
odpowiedz   •   oceń :  
~renata , 23:33 02-02-2012,   0%
Juz wiadomo czemu nie chcieli pomocy jasnowiidza z Człuchowa-on dobrze powiedział w wywiadzie że mała jest w Sosnowcu a finała bedzie zaskoczeniem dla wszystkich
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 23:34 02-02-2012,   -
brak słow..
odpowiedz   •   oceń :  
~Masakra , 23:35 02-02-2012,   -
Co wy do matki sie rzucacie ona w szoku i wgl specjalnie taka nagroda bo wiedział ze nikt jej nie dostanie ale mogła zadzwonc po karetke to sw drogą biedny dzidziuś [*]
odpowiedz   •   oceń :  
~A. , 23:39 02-02-2012,   -
Matka jest nikim innym jak kretynką ...
odpowiedz   •   oceń :  
~mama , 23:51 02-02-2012,   -
straszna tragedia dla calej rodziny [*] Nie wiem, czy oni sie kiedys pozbierają
odpowiedz   •   oceń :  
~ja , 23:52 02-02-2012,   -
od samego poczatku matka wydawala sie dziwna....
zal mi jej meza....[*][*][*]
odpowiedz   •   oceń :  
~:((( , 23:54 02-02-2012,   -
Cały czas interesowalam sie ta sprawa, czułam gniew jak ktoś może ukraść dziecko, miałam nadzieje ze sie odnajdzie. Niech Bóg ma w opiece cała rodzine!
odpowiedz   •   oceń :  
~E.T. , 23:55 02-02-2012,   -
Matko....!!!!!! ;(;(
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 23:56 02-02-2012,   -
to nie jest matka..to jest potwor
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:00 03-02-2012,   -
[quote= ]to nie jest matka..to jest potwor [/quote]
Nie osądzaj. Nie wiesz ajk bys sie zachowała na jej miejscu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:05 03-02-2012,   -
[quote= ]to nie jest matka..to jest potwor [/quote]
Tragedia!brak slow.Dla mnie to nie pojete!biedne dzeciatko dla matki dozywocie
odpowiedz   •   oceń :  
~K.C. , 00:08 03-02-2012,   -
NIE OSĄDZAĆ? jak można nie osądzać człowieka który pół roczne dziecko zostawia pod drzewem ? a może ta dziewczynka jeszcze zyła wtedy kiedy ta bezmyślna kobieta która nigdy w życiu nie powinna już mieć dziecka zostawiła ją nie dzwoniąc po pomoc, a potem jeszcze miała czelność ogłosić że porwali jej dziecko. Gdzie ona ma sumienie? skoro przez tydzień czasu wszyscy szukali dziecka, a ona dobrze wiedziała gdzie to niewinne dziecko zostawiła. Powinna ponieść za to kare i mieć koszmary do końca życia za to co zrobiła!
odpowiedz   •   oceń :  
~masakra , 00:12 03-02-2012,   -
Ok, można być w szoku, ale czy w szoku jest się w stanie wymyślić taką historię? Jak można iść kilka km ze zwłokami swojego dziecka, żeby je ukryć, a potem leżeć i udawać napad, porwanie?? Wydaje mi się, że cała Polska jest teraz w większym szoku, niż matka biednej Madzi w momencie wypadku... :((
Ciekawe, czy sama to wszystko wymyśliła...
odpowiedz   •   oceń :  
~anonimowy xD , 00:14 03-02-2012,   -
aa to czyli że matka przyczyniła sie do śmierci dziewczynki  i rozplanowała to tak że niby ja napadli  i wogóle dla mnie takie ku**y powinni zamykac na dorzywocie  !!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~brak słów... , 00:17 03-02-2012,   -
[quote= ][quote= ]to nie jest matka..to jest potwor [/quote]
Nie osądzaj. Nie wiesz ajk bys sie zachowała na jej miejscu. [/quote]

Ja za to wiem. Wezwałabym pogotowie i miałabym nadzieję, że się mylę i że moje kochane dziecko żyje! Do głowy by mi nie przyszło, żeby wymyślać coś takiego... ;(
odpowiedz   •   oceń :  
~DD , 00:48 03-02-2012,   -
To, po co matka od początku odstawiała taką szopkę skoro od początku wiedziała, że dziecko nie żyje ? Świetnie zagrała swoją rolę!
odpowiedz   •   oceń :  
~darth , 03:29 03-02-2012,   -
Dlaczego ta "przykładna zona" nie zadzwoniła na pogotowie? Czy nawet nie wołała o pomoc? Chodziło o jej własne dziecko, nie o chomika sąsiada, a wypadek miał miejsce w mieście. O ile to był wypadek, po tych rewelacjach nie zdziwił bym się gdyby zaraz zeznała że zobaczyła archanioła na drzewie i chciała mu rzucić dziecko.
odpowiedz   •   oceń :  
~Nela , 07:46 03-02-2012,   -
Zobaczymy co jeszcze wymyśli ta suka
Jak można być takim człowiekiem? Przecież mogła zadzwonić na pogotowie, a nie wyrzucać dziecko, jak psa.
Może udałoby się je uratować...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:01 03-02-2012,   -
to jakiś hardkor
odpowiedz   •   oceń :  
~Ania , 08:16 03-02-2012,   -
[quote=brak słów... ][quote= ][quote= ]to nie jest matka..to jest potwor [/quote]
Nie osądzaj. Nie wiesz ajk bys sie zachowała na jej miejscu. [/quote]

Ja za to wiem. Wezwałabym pogotowie i miałabym nadzieję, że się mylę i że moje kochane dziecko żyje! Do głowy by mi nie przyszło, żeby wymyślać coś takiego... ;( [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~Tes , 08:31 03-02-2012,   -
Współczuję całej rodzinie. Matka powinna wezwać pomoc, może dziecko udałoby się uratować. Ale nie osiądzajmy jej postępowania. Nie wiadomo jak zachowalibyśmy się w takim przypadku. Przecież to było mała, śliczna, kochana istotka. Nie osądzajmy bo nigdy nie wiadomo co nas czeka. Co ona musiała przeżywać   gdy Madzia nie oddychała? Rozpacz! Panika! Strach! Przecież widać, że ta rodzina kochała małą.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:34 03-02-2012,   -
a jak po obdukcji wyjdzie ze zmarlo z wychłodzenia?!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:39 03-02-2012,   -
Dlaczego nie wezwała pogotowia przecież to jej dziecko ?  jak można być tak głupim dzidzia mogła przecież żyć . To nie matka ...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:52 03-02-2012,   -
Mam trzyletniego synusia śpi ze mną w łóżku i trzyma mnie za ręka jak zasypia,jak można zostawić dziecko na mrozie,a może żyło i potrzebowało pomocy.Dlatego nie pokazywała twarzy i nie chciała poddać się pod wykrywacz kłamstw .Szkoda reszty rodziny,babcia z dziadkiem i ojcem musza byc w niezłym szoku.Niech Bóg się nimi zaopiekuje.
odpowiedz   •   oceń :  
~ja , 08:53 03-02-2012,   -
Modliłam sie o Madzie wierzyłam ze sie znajdzie szkoda mi było tej matki i nie wyobrazalam sobie co ona przechodzi postawiła na nogi cała Polske wszyscy sledzili losy Madzi a ona wyrodna matka zrobiła takie cos własnemu dziecku skoro upuscila madzie mogla wezwac pogotowie moze by je uratowała,jeżeli maz Katarzyny nic nie wiedział to mu współczuje że ma taka żone współczuje rodzinie bo ona życia juz miec nie bedzie ludzie ja zjedza pewnie z czasem wyjdzie ze jest psychiczna i nic jej nie zrobia ale mysle ze sumienie ja zje bo bedzie z tym zyła cale zycie i to juz bedzie dla niej kara stała sie sławna dzieki swojemu dziecku zadna normalna osoba nie wymysla porwania własnego dziecka na taka skale.
odpowiedz   •   oceń :  
~tedy , 09:07 03-02-2012,   -
to straszne, ale ta matka nadal kłamie, dziecko po wypadku się ratuje, dzwoni po pogotowie a nie porzuca.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:09 03-02-2012,   -
[quote= ]Dlaczego nie wezwała pogotowia przecież to jej dziecko ?  jak można być tak głupim dzidzia mogła przecież żyć . To nie matka ... [/quote]

bo może była pewna że dziecko nie żyje. Teraz nie chce podać miejsca ukrycia ciała bo zaraz okaże się że malutka ma inne obrażenia niż po upadku.
odpowiedz   •   oceń :  
~ZPL , 09:17 03-02-2012,   -
Masakra to mało powiedziane!! Głupia małolata. No i jeszcze taką wersje wymyślec? SZOK!! [*] Spij słodko Aniołku :* A mamusi obyś zde.. ła!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~ja Ola , 09:35 03-02-2012,   -
Jestem w szoku. Jak mozna matki nie oceniac, skoro zamiast dzwonic po karetke zabrala sie do knuci misternej intrygi? Była w szoku?? Czy kobieta w szoku jest w stanie na zimno zaplanowac ukrycie zwlok, porwanie, akcje poszukiwawczą?? nie sądzę. Zbyt zimno, zbyt wyrachowanie jak na stan szoku. Biedna Madzia [*]
odpowiedz   •   oceń :  
~Iza , 10:11 03-02-2012,   -
Kurcze a mi się wydaje że jednak może MADZIA ŻYJE I OBY TAK BYŁO A COŚ TA JEJ MAMA KOMBINUJE I JAK WIDAĆ DOBRZE JEJ TO DO TEJ PORY WYCHODZIŁO .
odpowiedz   •   oceń :  
~niedowiarek , 10:22 03-02-2012,   -
[quote=renata ]Juz wiadomo czemu nie chcieli pomocy jasnowiidza z Człuchowa-on dobrze powiedział w wywiadzie że mała jest w Sosnowcu a finała bedzie zaskoczeniem dla wszystkich [/quote]

Nie wierzę w niewinność Bartka i jeszcze innych osób. To dziadek przecież nie stawił sie na spotkanie z jasnowidzem , dlaczego  ? wyjawienia jakiej prawdy się przestraszył ? a ten kolega Bartka , z którym ten w dniu zaginięcia Magdy odjechał samochodem zostawiając Kasię, żeby piechotą szła z wózkiem do rodziców. Kim jest ten kolega i czy poddano ekspertyzie samochód ?
odpowiedz   •   oceń :  
~lukas77 , 10:29 03-02-2012,   -
Do @Renata - szkoda że ten jasnowidz nie wiedział że mała nie żyje i w którym miejscu jest w Sosnowcu. Żenada!
odpowiedz   •   oceń :  
~niedowiarek , 10:37 03-02-2012,   -
[quote=lukas77 ]Do @Renata - szkoda że ten jasnowidz nie wiedział że mała nie żyje i w którym miejscu jest w Sosnowcu. Żenada! [/quote]

Skąd wiesz ? on nic konkretnego nie powiedział bo nie dostarczono mu przecież rzeczy należącej do dziecka o która prosił, żeby możliwe było przeprowadzenie wizji. Jasnowidz powiedział tylko, że intuicja mówi mu, że dziecko jest w Sosnowcu. A czy dziecko nie zyje tego jeszcze oficjalnie nie powiedziano bo zwłok nie znaleziono i poszukiwania trwają
odpowiedz   •   oceń :  
~Maad , 10:56 03-02-2012,   -
[quote=A. ]Matka jest nikim innym jak kretynką ... [/quote]
pochlebiasz jej tym stwierdzeniem
odpowiedz   •   oceń :  
~isa , 13:09 03-02-2012,   -
ej ona jest w szoku ,nawet mogła powiedzieć że ją zjadła . i co to szok    
odpowiedz   •   oceń :  
~bartek , 13:53 03-02-2012,   -
[quote=renata ]Juz wiadomo czemu nie chcieli pomocy jasnowiidza z Człuchowa-on dobrze powiedział w wywiadzie że mała jest w Sosnowcu a finała bedzie zaskoczeniem dla wszystkich [/quote]
-Ty wiesz co Ty mówisz?
odpowiedz   •   oceń :  
~bartek , 13:54 03-02-2012,   -
ty wiesz co ty mówisz?
odpowiedz   •   oceń :  
~haczyk , 15:14 03-02-2012,   -
czego się spodziewać po mieszkańcach sosnowca
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:41 03-02-2012,   -
[quote= ][quote= ]to nie jest matka..to jest potwor [/quote]
Nie osądzaj. Nie wiesz ajk bys sie zachowała na jej miejscu. [/quote]
To chyba Ty też masz coś nie tak z głową jak masz wątpliwości do swojego zachowania
odpowiedz   •   oceń :  
~Ktoś . , 16:10 03-02-2012,   -
Bardzo współczuję rodzinie. I teraz zadajemy pytania dlaczego nie zadzwoniła po pogotowie ? , a nawet w tym czasie, gdy widziała, że Madzia sinieje mogła po kogoś zadzwonić, pobiec w tym czasie, gdy nie było pogotowia, albo sama ratować dziecko, zastanawiam się co ona robiła w tym czasie, gdy widziała, że Madzia robi się sina szykowała się, aby ją zakopać ? , schować ? Rozumiem mogła być w wielkim szoku, ale bez przesady chyba kochała swoje dziecko.  
I to niby jest dobra matka ? .. Biedna Madzia .. [*] [*] [*] [*]
odpowiedz   •   oceń :  
~karo , 18:10 03-02-2012,   -
jezu jacy wy jestescie tępi ktoś napisał wyrodna matka ... moze poprostu magda jej sie wysunela z reki zdarza sie upadła na podłoge i poprostu umarła nie trzeba byc filozofem zeby zobaczyc ze dziecko nie oddycha .. w szoku poszła i je zakopała nie wiecie co wtedy czuła nieusprawiedliwiam jej ale wyzywanie jej od suk i szmat to przesada
odpowiedz   •   oceń :  
~;( , 20:04 03-02-2012,   -
NA STOS Z NIA
odpowiedz   •   oceń :  
~;( , 20:05 03-02-2012,   -
ŻAL, BIEDNA MAŁA MADZIA[*]
odpowiedz   •   oceń :  
~ZOBACZYSZ I SIE PRZEKONAS, 20:07 03-02-2012,   -
[quote=karo ]jezu jacy wy jestescie tępi ktoś napisał wyrodna matka ... moze poprostu magda jej sie wysunela z reki zdarza sie upadła na podłoge i poprostu umarła nie trzeba byc filozofem zeby zobaczyc ze dziecko nie oddycha .. w szoku poszła i je zakopała nie wiecie co wtedy czuła nieusprawiedliwiam jej ale wyzywanie jej od suk i szmat to przesada [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~Michal , 20:50 03-02-2012,   -
Do kamieniołomu od rana do wieczora i o suchym chlebie i wodzie .
Wielka tragedia, od poczatku bylo wiadome ze matka jest zbyt spokojna. Moze po prostu  chora psychicznie?
odpowiedz   •   oceń :  
~takatam102 , 21:15 03-02-2012,   -
Być może dziecko porzuciła we wskazanym miejscu ale przecież łopatki ze sobą nie miała ,poza tym ziemia była zmarznięta .Może zwierzyła się później  komuś z rodziny i ta osoba ukryła zwłoki?Bez znalezienia zwłok przyjęta będzie wersja matki ,czyli nieszczęśliwy wypadek i niewielki wyrok.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:48 04-02-2012,   -
[quote=Michal ]Do kamieniołomu od rana do wieczora i o suchym chlebie i wodzie .
Wielka tragedia, od poczatku bylo wiadome ze matka jest zbyt spokojna. Moze po prostu  chora psychicznie? [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~gosc , 08:50 04-02-2012,   -
jak ona mogła to zrobic przeciez to jej dziecko bylo
odpowiedz   •   oceń :  
~dj1402 , 09:46 04-02-2012,   -
Nie wiem co matka 'miała na myśli' robiąc takie rzeczy. Jestem ojcem dwójki wspaniałych dzieci. TO JEST NIEWYBACZALNE co zrobiła matka tego niewinnego maleństwa. Ta kobieta nie nadaje sie na matkę.za to powinna dostać 25 lat albo dożywocie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:53 04-02-2012,   -
[quote= ][quote= ]to nie jest matka..to jest potwor [/quote]
Nie osądzaj. Nie wiesz ajk bys sie zachowała na jej miejscu. [/quote]
...normalna matka wzywała by pomocy ... a ten potwór tylko myślał o sobie
odpowiedz   •   oceń :  
~dj1402 , 09:59 04-02-2012,   -
masz czelność pisać tak? masz dzieci?
odpowiedz   •   oceń :  
~dj1402 , 10:04 04-02-2012,   -
też tak byś zrobiła jak ta matka???
odpowiedz   •   oceń :  
~dj1402 , 10:08 04-02-2012,   -
zgadzam się z tym co piszesz.
Ciekawe, czy sama to wszystko wymyśliła... [/quote]
Napewno są osoby trzecie...
odpowiedz   •   oceń :  
~Czytelnik , 10:19 04-02-2012,   -
Moze faktycznie sie okazac, ze dziecko zostalo najpierw uduszone, a potem dopiero uderzone w glowe.
przykra  sprawa...
i co z ojcem, czy nie zauwazyl, ze dziecko nie zyje? przeciez pomagal jej zniesc wozek...
odpowiedz   •   oceń :  
~dj1402 , 10:21 04-02-2012,   -
za takie coś to jestem za przywróceniem kary śmierci. dajcie kałacha to sam to zrobie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Żana , 10:22 04-02-2012,   -
Dla mnie jest to jasne, że byłabym w szoku, ale to jest chyba oczywiste że pierwsze co to ratowałabym swoje maleństwo. Skąd ona mogła wiedziec że dziecko nie żyje? Moze wlasnie to ona przyczyniła się bezpośrednio do śmierci własnego dziecka, poprzez wzniesienie je. Oglądałam wczoraj tv i tam wypowiadał się jakiś typ 'z własnego doświadczenia wiem że dziecko gdy upadnie od razu nie umiera' moim zdaniem za tym kryje się coś wiecej niż tylko nieszczęśliwy wypadek. A tego aniołka niech Bóg ma w opiece...
odpowiedz   •   oceń :  
~dj1402 , 10:38 04-02-2012,   -
tylko WYRODNA matka tak postępóje. KTO PRZY ZDOWYCH ZMYSŁACH TAK ROBI???
odpowiedz   •   oceń :  
~dj1402 , 10:51 04-02-2012,   -
jeżeli ktoś kocha to nie robi takiej szobki.
odpowiedz   •   oceń :  
~dj1402 , 11:13 04-02-2012,   -
niech spoczywa w spokoju biedne dziecko. MADZIU .... brak mi słów....
odpowiedz   •   oceń :  
~Misiek , 14:37 04-02-2012,   -
magda była pod gruzami a matka magdy nie podniosła by takieo wielkiego gruzu ktos jeszcze tam  był   ona tego nie zrobiła specialnieeeeee  :(
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:51 04-02-2012,   -
Śpij AniołkuCzy można żałować ci
ciepła własnej dłoni,
jak można wypuścić cię
z rąk mała kruszynko.

Ty rozświetlałaś pochmurne
dni,na twój widok ptaki
radośnie śpiewały.Promiennym
uśmiechem leczyłaś rany .

Skarłowaciałe serce
odtrąciło cię na zawsze,
zimne dłonie nie chciały
wiecej strzec i tulić.

Zanim nauczyłaś sie mówić,
zamknięto ci usta - nim
stanęłaś na nóżki,odebrano
nadzieję na pierwszy krok .

Anioł stróż zalewa się
łzami - z opuszczoną głową
zastygł w bezruchu. Lecąc
na pomoc złamał skrzydło.

Setki świateł rozbłysło
oświetlając nagromadzone
pluszaki - ciebie tam nie ma.

Nie zdążyłaś wypowiedzieć
swoje pierwsze ,
- najpiękniejsze słowo.

...Nie warto .

Śpij Aniołku.
czarnulka1953
04. 02. 2012
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:55 04-02-2012,   -
[quote= ]to jakiś hardkor [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:58 04-02-2012,   -
h.. z taka matko jeszcze bezczelna tak plakala do kamery i muwila oddajcie mi mojo madziule
odpowiedz   •   oceń :  
~Kasia , 21:39 04-02-2012,   -
Ta dziewczyna emocjonalnie nie dorosla do maciezynstwa za to co zrobila takiemu malenkiemu niewinnemu anioleczkowi powinna ja spotka sroga kara,mam 27 lat jestem matka 2 dzieci i niewyobrazam sobie czegos takiego jak normalny zdrowy czlowiek na umysle ktory ma zdrowe sliczne dziecko potrafi je zabic,jest tyle rodzin ktore nie moga miec dzieci a by chcieli wystarczy zrzec sie praw i oddac dziecko anie zabijac,palkac sie chce,spil spokojnie Anioleczku,a winna niech zostanie ukarana
odpowiedz   •   oceń :  
~Kasia , 21:45 04-02-2012,   -
ktos z Was napisal zal mi jej meza,czy myslicie ze on nie maczal w tym palcow tak samo jest popaprany jak jego zona morderczynki dobrali sie nie ma co,szkoda malenstwa,agdzie on byl skoro taki niewinny co/....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:48 04-02-2012,   -
nie wiem co bym zrobila tej lasce jakbym ja spotkala oko w oko,brak naprawde slow choc tyle by sie chcilo powiedziec ,moze nie warto malenstwu zycia sie nie wroci ale niech matke dziecka tak oktornie potraktowanego spokta  kara i to solidna(((((((((((
odpowiedz   •   oceń :  
~maro , 00:01 05-02-2012,   -
za trzymanie psa na wysokim mrozie grozi do 3 lat a matce Magdusi za zabójstwo z premedytacją może grozić 5 LAT !  Brak sprawiedliwości -Hitler by się przydał .
odpowiedz   •   oceń :  
~marzena , 00:34 05-02-2012,   -
k......e też zakopać żywcem jak mogła ścierwo i tyle
odpowiedz   •   oceń :  
~marzena , 00:42 05-02-2012,   -
moim zdaniem wszystkie takie ścierwa powinny być skazywane na taką samą śmierć jak mogła wszystko zaplanowała jak mogła spać wiedząc że jej dziecko które nosiła pod sercem rodziła leży i zamarza masakra chciałabym ją dostać w swoje ręcę
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:45 05-02-2012,   -
[quote=Kasia ]Ta dziewczyna emocjonalnie nie dorosla do maciezynstwa za to co zrobila takiemu malenkiemu niewinnemu anioleczkowi powinna ja spotka sroga kara,mam 27 lat jestem matka 2 dzieci i niewyobrazam sobie czegos takiego jak normalny zdrowy czlowiek na umysle ktory ma zdrowe sliczne dziecko potrafi je zabic,jest tyle rodzin ktore nie moga miec dzieci a by chcieli wystarczy zrzec sie praw i oddac dziecko anie zabijac,palkac sie chce,spil spokojnie Anioleczku,a winna niech zostanie ukarana [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~marzena , 00:46 05-02-2012,   -
takie k.... nie maja ani serca ani sumienia dożywocie bez żarcia i picia żeby zdychała w męczarniach
odpowiedz   •   oceń :  
~monika , 14:33 05-02-2012,   -
[quote=ja ]od samego poczatku matka wydawala sie dziwna....
zal mi jej meza....[*][*][*] [/quote]
  mi nie żal. Jestem prawie pewna, że ojciec też był w to zamieszany. Ich zeznania są tak pokręcone, że ciężko uwierzyć, że to był wypadek a on nic nie wiedział. Podobno byli w domu razem, potem wyszli razem wynosząc Madzię i wózek. Nie uwierzę, że jak byli w domu, dziecko się jej wyślizgnęło a ona nie krzyknęła o pomoc, nie zawołała męża, nie płakała, nie panikowała. Gdyby to był wypadek tak właśnie każdy by zrobił. Wtedy mąż by przybiegł - oboje więc o tym by wiedzieli jeżeli był to wypadek i postanowili nie ratować Madzi, tylko pogrzebać dziecko (jeżeli faktycznie wypadło to prawdopodobnie jeszcze żywe lub w stanie do odroatowania calkowitego). Oboje ponoszą odopowiedzialność i zasłużyli na największą karę. Jeśli to był wypadek musieli wiedzieć o tym oboje. MUSIELI. Jeżeli to nie był wypadek to morderstwo z premedytacją. Wymyślili całą tą historię, pewnie nie wiedzieli że będzie to akcja na tak ogromną skalę, jednak ludzi bardzo przejęła ta tragedia. Każdy był zdtuzgotany i pragnął by dziewczynka się znalazła jak najszybciej, cała i zdrowa. Podobno ktoś zaglądał u nich na stronę antywariograf. To nie musiała być tylko matka. Mogli oboje to czytać, lub mógł czytać to ojciec. Moim zdaniem to tylko westia czasu jak oskarżą go o współudział, dowody wyjdą na pewno. Liczę, że dostaną najsurowszą karę z możliwych.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  1  2
Dzisiaj:
Kino JANTAR