2017-12-31T11:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Sport,

Sportowe hity eOstrołęki 2017: Oto nasze najpopularniejsze artykuły

0
0
0
Które artykuły sportowe były najbardziej poczytne w 2017 roku? Tego dowiecie się z naszego podsumowania. Ranking zdominował niezwykły wyczyn bramkarza Kurpika Kadzidło, ale nie zabrakło również wielu innych ciekawych chwil.

Dziękujemy za Wasze zaufanie w 2017 roku i zapraszamy do naszego serwisu również po zmianie daty na 2018. Postaramy się by informacji z pierwszej ręki u nas nigdy nie zabrakło. Czekamy również na Wasze informacje: z ciekawymi wieściami zawsze możecie się do nas zgłosić pod adres mailowy sport@eostroleka.pl.

Tak wygląda nasze sportowe TOP 10:

10. Kapitalny mecz Energi ze złotym setem w tle

Niesamowity wyczyn siatkarzy Energi w drugiej rundzie play-off sezonu 2016/17. Przegrana 0:3 w pierwszym meczu, przegrany pierwszy set rewanżu i... come-back jakiego dawno nie było. Wygrana 3:1 oraz złoty set 15:13, mimo tego, że na tablicy wyników był już rezultat 7:3 dla gości. Ten mecz zbudował drużynę, która doszła aż do finału II ligi. Piękne wspomnienie.

9. Powstanie sekcji pływania Narwi Ostrołęka

Manuela Wikieł została prezesem sekcji pływania Narwi Ostrołęka i jak się później okazało - była to świetna decyzja. Sekcja powstała na początku 2017 roku, a rok zamknęła medalami Mistrzostw Polski.

8. Półmaraton Kurpiowski

Relacjonowaliśmy dla Was największy bieg w regionie, który w tym roku wygrał Przemysław Dąbrowski z Borawego.

7. Wizyta Grzegorza Łomacza w Ostrołęce

Społeczność Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce miała w kwietniu wyjątkowego gościa. Był nim Grzegorz Łomacz, rozgrywający reprezentacji Polski w siatkówce. Opowiedział on uczniom o swoich planach na przyszłość, a także zachęcał do uprawiania sportu.

6. Waldemar Nol trenuje od 52 lat

Sześć treningów w tygodniu od 52 lat - to dorobek ostrołęckiego kulturysty Waldemara Nola. "Jest to moja pasja, mój ulubiony sport i tak będzie do końca życia, nic się nie zmieni" - mówił w wywiadzie dla Iridium Labs. Ależ forma, ależ pasja!

5. Powrót Marka Pietruczuka

Ostrołęcki pięściarz wrócił do uprawiania swojej ukochanej dyscypliny sportu, a to zakończyło się zdobyciem mistrzostwa Polski seniorów. Losy naszego zawodnika śledziliście regularnie, o czym świadczy fakt, że ten artykuł przeczytał się znakomicie i jest w czołówce sportowych hitów eOstrołęki 2017 roku.

4. Najlepsi siatkarze są w III LO

Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich zawsze budzą spore emocje, a te siatkarskie rozgrzały publiczność do czerwoności. Triumfowali siatkarze z III Liceum Ogólnokształcącego, pokazując, że tkwi w nich duży potencjał.

3. Krwawa walka na "Sparcie"

Walka Piotra Renkowskiego z Karolem Szulcem wzbudziła sporo emocji na gali sportów walki Sparta w Ostrołęce. Choć nie walczyli w niej ostrołęczanie, to poziom emocji sięgnął zenitu. To krwawe starcie zapisało się w historii sportów walki w naszym mieście. Co za bitwa, musicie to sobie przypomnieć.

2. 12 lat temu odszedł Arkadiusz Gołaś

Pamięć o śp. Arku Gołasiu nie zaginęła w jego rodzinnym mieście. Widać to było podczas promocji książki "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż", jak również w rocznicę jego śmierci, gdy wszyscy czytaliśmy wspomnienie wybitnego ostrołęczanina. Trudno zapomnieć dokonania Arka i mamy nadzieję, że młodsze pokolenie również będzie kultywować pamięć o tym znakomitym siatkarzu.

1. Niesamowity gol bramkarza Kurpika Kadzidło

Zdecydowany numer jeden wśród sportowych newsów eOstrołęki 2017 roku! Radosław Szurnicki z Kurpika Kadzidło dzięki bramce strzelonej w derbowym meczu z Bartnikiem Myszyniec miał swoje pięć minut nie tylko u nas, ale i w mediach ogólnopolskich. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział tego gola, powinien to jak najszybciej nadrobić.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również