2019-01-13T17:43:23+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 50%
Ostrołęka,

Spotkanie mikołajkowe w ramach akcji "List do Św. Mikołaja" [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
1
1
0
 Jak co roku Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa uczestniczyła w zorganizowanej przez Agencję Informedia akcji „Pomagamy Mikołajowi”, w ramach której dzieci z zasobów Spółdzielni pisały „Listy do Św. Mikołaja”, w których prosiły o gwiazdkowe prezenty.
 
Rola pomocników Świętego Mikołaja przypadła szlachetnym sponsorom, którzy postanowili spełnić marzenia około 40 dzieci. Dzięki sponsorom – przedsiębiorcom, na co dzień współpracującym z Ostrołęcką Spółdzielnią Mieszkaniową i ich szlachetnemu sercu jeszcze 20 dzieci mogło otrzymać prezenty.
 
W dniu 9 stycznia 2019r. dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na uroczyste spotkanie z Mikołajem do Klubu „Lokator” Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 
Nie mogło również zabraknąć kolęd i pastorałek bożonarodzeniowych, które wyśpiewały dzieci z zespołu „SCHRON” mieszczącego się w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce.  
 
 
Gdy nadszedł już ten wyczekiwany przez wszystkich czas, dzieci radosnym przywołaniem zaprosiły Św. Mikołaja na salę, gdzie zostały im wręczone prezenty, te wymarzone i wyczekane.
 
Wszystkim uczestnikom to wyjątkowe spotkanie umilał słodki poczęstunek, gorąca kawa i herbata.
 
Przez ten cały czas na twarzach dzieci malował się szczery uśmiech i niezmierna radość. Uroczystość okazała się ważnym i udanym akcentem zimowego popołudnia spędzonego w gronie życzliwych sobie osób.
 

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.