2018-12-11T14:56:55+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Spotkanie Wigilijne w Lipnikach [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Urząd Gminy w Łysych
REKLAMA
0
0
0
W niedzielę, 9 grudnia w świetlicy wiejskiej w Lipnikach (budynek OSP) odbyło się już po raz kolejny spotkanie wigilijne zorganizowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Uczestników spotkania uroczyście powitała Celina Kiernozek – Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Lipnikach. W uroczystości udział wzięli między innymi: Radny Województwa Mazowieckiego Mirosław Augustyniak, Radni Powiatu Ostrołęckiego:  Stanisław Lipka oraz Andrzej Lis, Wójt Gminy Łyse – Grzegorz Fabiszewski, Proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lipnikach – Ksiądz Krzysztof Konopka, a także członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z Baby, Serafina i Tartaku oraz mieszkańcy Lipnik.

Po wspólnym śpiewaniu kolęd, uczestnicy podzielili się opłatkiem poświęconym przez Księdza Proboszcza – Krzysztofa Konopkę. Podczas spotkania nie zabrakło życzeń, podziękowań oraz wielu miłych słów skierowanych w stronę organizatorów uroczystości. Szczególne podziękowania otrzymała Marianna Eugenia Ruszczyk - do niedawna pełniąca funkcję przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Lipnikach.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.