2017-01-13T13:10:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Stracił przytomność za kółkiem i doprowadził do wypadku w centrum Ostrołęki [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Na rondzie im. Zbawiciela Świata w Ostrołęce doszło dziś do bardzo niebezpiecznego wypadku. Kierujący fiatem mężczyzna zasłabł za kierownicą i wjechał na rondo doprowadzając do zderzenia z innym kierującym.

Do wypadku doszło około godziny 12:00 na rondzie im. Zbawiciela Świata. Według wstępnych ustaleń, kierujący fiatem około 65-letni mężczyzna jadąc od strony ulicy Żebrowskiego zasłabł za kierownicą i wjechał na rondo gdzie zderzył się z kierującym osobowym seatem 50-latkiem. Do szpitala trafił kierowca fiata.

- Dokładne okoliczności całego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej policji. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. W ostatnich godzinach warunki drogowe uległy znacznemu pogorszeniu. Po intensywnych opadach śniegu na jezdni zalega cienka warstwa śliskiego błota, co w znacznym stopniu wydłuża drogę hamowania i może prowadzić do utraty przyczepności. W takich warunkach o kolizję czy też poważny wypadek nie trudno. Dlatego też warto zdjąć nogę z gazu, by bezpiecznie dotrzeć do celu podróży – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W rejonie wypadku panuje dość wzmożony ruch, dlatego też ulice Jana Pawła II, Gorbatowa, Zebrowskiego i Steyera bardzo szybko zaczęły się korkować. Niezbędna okazała się interwencja policji w ręcznym kierowaniu ruchem.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.