2018-06-05T09:55:30+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Strzelali z wiatrówki do nastoletniego chłopca

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Do policyjnego aresztu trafiło czterech mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat, którzy ostrzelali z wiatrówki nastoletniego chłopca. 15-latek próbował uciec, jednak zwyrodnialcy dopadli go, dotkliwie pobili i okradli. Wszyscy zostali zatrzymani kilkanaście godzin po zdarzeniu. Teraz grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, dodatkowo do poszkodowanego 15-latka napastnicy mieli strzelać z wiatrówki. Młody chłopak uciekając przed agresorami schował się w sklepie, to jednak ich nie powstrzymało przed dalszym atakiem. Gdy go znaleźli, to najpierw pobili, a potem okradli. Nastolatek trafił do szpitala.

Dzięki dobremu rozpoznaniu funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego oraz zeznaniach świadków i samego pokrzywdzonego, już kilkanaście godzin po zdarzeniu wszyscy napastnicy zostali zatrzymani. Do policyjnej celi trafiło 4 młodych mieszkańców powiatu żyrardowskiego. Zatrzymani to młodzi ludzie, w wieku od 19 do 21 lat.

Najbardziej agresywny z nich, 20-latek decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące, pozostali podejrzani zostali objęci dozorem. Wszyscy usłyszeli zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.