2019-01-29T14:14:14+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

Sukces IV edycji akcji Radosny Kalendarz z E.Leclerc

REKLAMA
REKLAMA
1
0
0
Sukcesem zakończyła się czwarta edycja charytatywnej akcji organizowanej przez ostrolęckim dyskont E.Leclerc. Wszystkie z 2 000 egzemplarzy Radosnego Kalendarza zostały wykupione przez klientów sklepu. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarzy przekazany został na rehabilitację i leczenie dwóch chorych dziewczynek.

Radosny Kalendarz jest cyklicznie realizowaną inicjatywą ostrołęckiego E.Leclerc. Przedświąteczna akcja charytatywna odbyła się już po raz czwarty i jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów. Ostrołęczanie zaangażowali się w akcję i wykupili cały nakład kalendarza. Dochód ze sprzedaży trafił już do fundacji Przyszłość dla Dzieci i Kocham Jaśka, a uzyskane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację osiemnastoletniej Kasi oraz półtorarocznej Kalinki z Ostrołęki.

W ramach wszystkich czterech edycji akcji sprzedano już 8 tys. egzemplarzy Radosnego Kalendarza. Łączna kwota, którą udało się w tym czasie uzyskać wynosi 48 tys. zł. Dzięki tym środkom wsparcie leczenia i rehabilitacji uzyskało już jedenaścioro dzieci.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.