eOstroleka.pl
Niedziela, 23 lipca 2017
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

KALENDARZ IMPREZ

ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA
Kategoria : Wydarzenia
Data : 21 marzec 2017

Opis:
ŚWIATOWY  DZIEŃ  ZESPOŁU  DOWNA
21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.ks.Jana Twardowskiego w Ostrołęce oraz działające przy nim Stowarzyszenie „Dajmy im Radość” we współpracy z Miastem Ostrołęka zapraszają na wystawę fotograficzną  zatytułowaną  „Zespół Downa. Rysa na Raju?”. W dniach od 17 marca do 10 kwietnia 2017r. na I piętrze Ostrołęckiego Centrum Kultury obejrzeć będzie można 15 fotografii ukazujących osoby z zespołem Downa podczas różnych aktywności  i sytuacji społecznych.
Zdjęcia wykonane zostały przez Wojtka Wełnickiego – absolwenta Łódzkiej Szkoły Filmowej i Instytutu Filozofii UW oraz wykładowcę fotografii w Europejskiej Akademii Sztuki im.Antoniego Fałata, który od kilku lat towarzyszy osobom                  z zespołem Downa podczas różnych inicjatyw stowarzyszenia „Bardziej Kochani” z Warszawy.
21 marca w Ostrołęckim Centrum Kultury w Kinie Jantar w sali II odbędzie się projekcja filmu pt.”Downtown” i spotkanie z jego reżyserem – Piotrem Śliwowskim.
DOWNTOWN - Miasto Downów to film opowiadający o projekcie fotograficznym Oiko Petersena. Postanowił on, używając stylistyki zarezerwowanej dla reklamy, sfotografować kilkanaście osób z zespołem Downa. Fotografowani modele, ubrani w kreacje, specjalnie zaprojektowane dla nich przez czołowych polskich projektantów, wcielają się w role bohaterów swoich marzeń.                                                                                                                                                                                            Seans pierwszy - dla szkół (wybrane klasy ostrołęckich gimnazjów) odbędzie się o godz.10:00, drugi – dla wszystkich chętnych - o godz.13.                                                                                                                                                  Zapraszamy!!!                                                                                                                                                        KALENDARZ IMPREZ
lipiec 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
1
 
2
 
3
4
5
6
7
8
9
 
10
11
12
13
14
15
16
 
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
31
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.04 s.